IMG 4270      Pirmssvētku laikā Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā notika dažāda veida pasākumi, koncerti un skolēnu sumināšana. Lūk, ko, atskatoties uz šīm norisēm, stāsta paši skolēni:

Augsti sasniegumi     Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 11. klases skolniece Annemarija Jelinska piedalījās Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izsludinātajā radošo darbu konkursā Esmu pret korupciju”, kura mērķis bija aktualizēt ētikas, godīguma, taisnīguma vērtības jauniešu vidū. Annemarija ieguva 2. vietu un naudas prēmiju.

Labd akcija IMG 4241      Ziemassvētku akciju ietvaros mēs, Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 4.,5. un 8. klases skolēni, nolēmām iepriecināt dzīves grūtdieņus – Ērgļu sociālās aprūpes centra, Veco ļaužu mītnes Cerība”, Ģimenes krīzes centra Dzeguzīte” un Ķekavas sociālā aprūpes centra ļaudis – ar interesanti veidotām vēstulēm, apsveikumiem un zīmējumiem, apliecinot savu labo gribu – būt domās kopā ar adresātiem visu ticīgo svētkos.

IMG 20161216 123423       16. decembrī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas aktu zālē notika pasākums, kura laikā tika prezentēta skolēnu radošo darbu izlase „Jaunrade savam un citu priekam”, kurā apkopoti mūsu skolas 1.-12. klašu skolēnu labākie stāsti, esejas, literārās pasakas, tēlojumi un interesantākie dzejoļi, kas veiksmīgi apliecinājuši sevi dažāda līmeņa konkursos.

        Mēs, Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas administrācija, skolas padome, pedagogi, skolēni un vecāki, izsakām pateicību Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas priekšsēdētājam Augustam Brigmanim, deputātam Rihardam Eigimam par finansējuma piešķiršanu tautastērpu iegādei vidusskolas deju kolektīvam, Ilūkstes novada domes priekšsēdētājam Stefanam Rāznam par lielo atbalstu izglītības iestāžu attīstībā.

20161216 100736     Mirkli pirms Ziemassvētkiem gribas apstāties, paraudzīties apkārt, apciemot senus draugus vai kļūt par jaunu draugu kādam, kuru vēl neesam iepazinuši. Arī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas audzēkņi 14. decembra rītā raitu soli un gaišām domām devās tepat uz kaimiņu mājām, lai apciemotu un iepriecinātu ar sirsnīgām dziesmām Ilūkstes Veselības centra aprūpes ļaudis.

IMG 0959    Paldies Sadraudzības vidusskolas skolniecēm Kitijai Beitānei, Arīnai Vasiļjevai, Marijai Petrovskai, Zanei Tumarevičai un Tatjanai Ivanovai par oriģinalitāti un uzburtajiem brīnumiem, piedaloties jauno floristu Ziemassvētku rotājumu konkursā Čiekurs – egles dēls!”

IMG 4114      Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas skolēni dalās savās pārdomās par Patriotisma nedēļas norisēm. Skolēnu atziņas apkopoja latviešu valodas un literatūras skolotāja Zinaīda Ķedere.

irina      15. novembrī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 11. klasē klases stunda tika veltīta Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai. Skolas bibliotekāre Veronika Orss-Orlovska un skolotāja Sandra Zemlicka sagatavoja Latvijas dzimšanas dienai veltītu viktorīnu.

IMG 7438       10. novembrī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas 10. un 11. klašu skolēniem, kā arī 11. klases audzinātājai Irinai Malānei un latviešu valodas skolotājai Zinaīdai Ķederei bija lieliska iespēja pirms 11. novembra Lāčplēša dienas svinībām satikties ar Rutu Krapāni Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēkā.

IMG 4002       10. novembrī mūsu skolā aktīvi darbojās Mārtiņdienas tirdziņš. Varēja apskatīt zīmējumu izstādi „Gaiļu krāšņums”, kas bija veltīta Mārtiņdienai. Skolēni bija sarūpējuši dažādus gardumus, ko varēja iegādāties ikviens kārumnieks.

20161111 102124     Turpinoties ciešai sadarbībai starp pierobežas izglītības iestādēm, 11. novembrī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas un Subates pamatskolas skolēni kopā ar skolotājiem tikās ar Lietuvas Obeliai ģimnāzijas skolēniem.

IMG 0273      Turpinot skolas tradīciju, Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas skolēni, skolotāji un skolēnu vecāki devās uz bērnunamu „Priedītes”. Bērnunamā visi tika iepriecināti ar dziesmām un rotaļām Mikipeles (11. klases skolnieces Žaklīnas Reines) vadībā, tika dāvināts apģērbs, mīkstās rotaļlietas, grāmatas un citas noderīgas mantas.

IMG 0221      Tradicionāli katru gadu mūsu skolas padome un izglītojamo pašpārvalde rīko labdarības akcijas, lai dotos uz Daugavpils dzīvnieku patversmi.

      Cienījamie skolēnu vecāki! Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā šī gada 9. novembrī plkst. 14.00 notiks vecāku sanāksme. Būsiet mīļi gaidīti!

IMG 3790      No 17. līdz 21. oktobrim Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas izglītojamo pašpārvalde organizēja „Labo darbu nedēļu”, kuras laikā skolēniem tika piedāvāts iesaistīties dažādās labdarības akcijās.

DSC 0021 1    Karjeras nedēļas ietvaros 13. oktobrī Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā viesojās Ilūkstes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Lāsma Pokšāne. Ļoti pieejamā un atraktīvā veidā vidusskolas skolēni tika iepazīstināti ar mūsu novada aktuālajām jauniešu aktivitātēm, ieskaitot brīvprātīgā darba kustības specifiku pasaulē, Latvijā un Ilūkstes novadā.

IMG 3773     Rudens drēgnums un mānīgie laika apstākļi ir iemesls, kāpēc mums pastiprināti vajadzētu rūdīties, stiprināt imunitāti un rūpēties par savu organismu. Ilūkstes Sadraudzības vidusskolā jau vairākus gadus pēc kārtas piedalāmies Putras programmas aktivitātēs.

IMG 3138    Vējainā un mazliet lietainā 7. oktobra rītā pilni apņēmības un vēlmes iepazīt Latvijas kultūrvides nozīmīgus objektus mēs, Ilūkstes Sadraudzības vidusskolas pārstāvju grupa: 21 skolēns no 5. līdz 9. klasei un 4 pieaugušie, devāmies ekskursijā pa maršrutu Ilūkste - Rīga - Jūrmala (Dzintari) - Ilūkste.

20160930 102711      Šogad rudens ir savdabīgs savā daudzveidībā un nemitīgā vēlmē ietekmēt cilvēku izjūtas un noskaņas, kas īpaši atspoguļojās arī Skolotāju dienai veltītajā priekšnesumu virknē.