1. Posms Viesīte

 

       Pirmais posms notika Viesītē 19. martā – dienā, kad visā pasaulē ļaudis atzīmē Zemes stundu. Pirmais posms bija „Nakts orientēšanās”. No Sēlijas novadiem jaunieši mēroja ceļu, lai iepazītos, jauki pavadītu laiku un cīnītos par savu novadu. Pasākuma sākumā jauniešiem bija iespēja cept desas, dzert karstu kakao pie ugunskura un veidot ziedus no PET pudelēm. Pēc jauki pavadīta laika sākās interesantākā un aizraujošākā daļa – nakts orientēšanās. Mūsu novada jaunieši bija izlozējuši pirmo kārtas numuru, kas nozīmēja, ka pirmie uzsāks startu. Kopā bija jāmēro aptuveni 4 km garš posms, bija vairāki uzdevumi – jautājumi par Viesīti un Sēliju, atjautības uzdevumi, sportiski uzdevumi un citi.

       Patiess prieks par to, ka Ilūkstes novada jaunieši izcīnījuši godalgoto 2. vietu, kas ir labs sākums kausa izcīņai. Balvas jauniešiem pasniedza Viesītes novada pašvaldības pilsētas jaunatnes lietu speciāliste Laura Liepiņa un Saeimas deputāts un Brigādes ģenerālis rezervē Juris Vectirāns.

       Sakām lielu paldies jauniešiem, kas piedalījās pirmajā Sēlijas Ģenerāļu kausa izcīņā – Dinijai Rimovičai, Kalvim Krievānam, Ģirtam Pokšānam un Kristeram Milleram. Jau 12. aprīlī sekos nākamās sacensības Jaunjelgavā – šaušanā.

1 (1)

1 (2)

1 (3)

1 (4)

1 (5)