Juniesiem nov       Ilūkstes novada jaunieti jau 25.novembrī tiekamies Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā, lai kopīgi plānotu nākamā gada aktivitātes, lai skatītos filmas un veidotu diegu virtenes telpas iekārtošanai. Pēc tam Jūs gaida sarunas ar lektoru Uģi Kuģi par attiecībām. Vakara gaitā našķosimies ar tēju un veselīgām uzkodām. Ja vēlies pacienāt citus līdzi vari ņem savas uzkodas.

IMG 7648       18.08. Jaunjelgavā notika Sēlijas novadu 3.jauniešu diena " Dzimis Sēlijā". Pasākums svinīgi tika atklāts ar novadu pašvaldību pārstāvju uzrunām. Pēc tam sekoja sporta sacensības - strītbols, jautrais futbols un volejbols. Šie sporta veidi bija 6.posms Latvijas Ģenerāļu kluba ceļojošā kausa izcīņā.

Dzimis selija       Jau 18.augustā notiks Sēlijas novadu jauniešu diena "Dzimis Sēlijā" Jaunjelgavā. Jūs sagaida dažādas sportiskās aktivitātes, radošās darbnīcas, muzikālie priekšnesumi un daudz kas cits.

Afisa julijs gen       14.07.2017. Ilūkstē notiks Latvijas Ģenerāļu kluba un Sēlijas novadu apvienības ceļojošā kausa V izcīņas posms -. Pasākumā piedalās Sēlijas novadu jauniešu komandas (no katra novada viena komanda).

zinkariga varna      No 5. līdz 22. jūnijam Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā darbosies radošās nodarbības bērniem „Ziņkārīgā vārna”. Pieteikšanās personīgi – Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā (Raiņa ielā 33A, Ilūkstē) vai, zvanot uz tālr.: 28384018 (Vanda Rimša).

Projektu nakts 2017      Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra jau trešo gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir palīdzēt pārvērst jauniešu idejas realitātē! Festivāla laikā atbalstīsim organizāciju pārstāvjus programmas “Erasmus+” projektu sagatavošanā.

       Aicinām jauniešus iesaistīties, aizpildot aptaujas anketu tiešsaistē (atbildes varat sniegt latviešu vai angļu valodā). Jūsu atbildes ir svarīgas labākai jaunatnes politikas veidošanai Latvijā!  Aptaujas anketa -šeit

       Ilūkstes novada pašvaldība izsludina pieteikšanos darbam vasaras periodā novada jauniešiem vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

IMG 3254       23.martā Ilūkstes novada kultūras centrā, jauniešiem bija iespēja satikt trīs pozitīvus jauniešus no ielu vingrotāju šova komandas "Street Warriors". Paraugdemonstrējumi, motivācijas deva, pieredzes stāsti - tas viss vienā tikšanas reizē.

Zemes stunda 2017        Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju iesaistīties Zemes stundas akcijā! Zemes stunda ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums pasaulē! Miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei, simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, pieprasa izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.

afisa2jauniesuteatris      Ja esi vecumā no 16 līdz 27 gadam, tevi interesē teātris, tu gribi pārbaudīt savus spēkus aktiermeistarībā un vēlies attīstīt un izkopt sevī tādas iemaņas kā: prasmi uzstāties auditorijas priekšā, partnerību - klausīšanās un pielāgošanās, komandas darbu, kreativitāti, savu radošo ideju pilnveidošanu un realizāciju.

Jauniesu Saeima plakats 2017       Jauniešu Saeima ir Latvijas parlamenta projekts, kas jauniešiem dod iespēju paust un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt deputātu ikdienu. Jaunieši piesaka savas idejas vēlēšanām, rīko kampaņu un vāc balsis idejas atbalstam.

PROTI UN DARI2       Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā "PROTI un DARI!".

 DSC0767      28. oktobrī – laikā, kad novākta ķirbju raža, Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā tika svinēti „Ķirbju svētki”. Pasākumā piedalījās jaunieši no 14 gadu vecuma. Aktivitātes sākās jau plkst. 18.00, kad visi iesaistījās ķirbju grebšanas sacensībās.

Projektu darbnica Nov2016    Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā "Turbas", Ikšķiles novadā. Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12. novembrim: http://ejuz.lv/projektudarbnica. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14.novembrim.

kirbjusvetki       Aicinām jauniešus no 14 gadu vecuma uz Ķirbju svētkiem. Sākums jau plkst. 18.00. Vakara sākumā ķirbju grebšanas sacensības.

 Jauniesu sapulce     Aicinām aktīvus un mērķtiecīgus jauniešus uz sapulcēm, kuras notiek katru piektdienu plkst. 15.00.

Halloween Party       Tuvojas Helovīni, tāpēc Sēlijas novadu apvienības Jauniešu padome "SēJa" aicina uz Helovīnu pasākumu - spocīgo trasi. 4km garumā Jūs sagaidīs dažādas aktivitātes. Ģērbties atbilstoši Helovīniem.  Līdzi jāņem maiņas drēbes. Pieteikties braukt uz pasākumu var https://www.facebook.com/ilukstesjaunatne vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Papildinajums 22102016        Šī gada 22.oktobrī Salā notiks Ģenerāļu ceļojošā kausa izcīņas 8.posms - florbols.
   Ja kāds grib piedalīties kā dalībnieks vai atbalstītājs pieteikties var https://www.facebook.com/ilukstesjaunatne  vai epastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

1        “Erasmus +: Jaunatne darbībā” ir Eiropas Savienības programma, kas paredzēta 13 līdz 30 gadus veciem jauniešiem, kā arī jaunatnes darbiniekiem, tā ir balstīta uz neformālo izglītību. Jauniešu apmaiņas projektiem pamatā ir tematiska ideja, kura ir aktuāla un varētu interesēt jauniešus. Piedaloties jauniešu apmaiņas projektos ir iespēja saņemt Youthpass sertifikātu – visā Eiropā atzītu dokumentu, kurš apliecina projektā gūto prasmju un zināšanu apzināšanu un atzīšanu.