IMG 3254       23.martā Ilūkstes novada kultūras centrā, jauniešiem bija iespēja satikt trīs pozitīvus jauniešus no ielu vingrotāju šova komandas "Street Warriors". Paraugdemonstrējumi, motivācijas deva, pieredzes stāsti - tas viss vienā tikšanas reizē.

Zemes stunda 2017        Aicinām ikvienu novada iedzīvotāju iesaistīties Zemes stundas akcijā! Zemes stunda ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums pasaulē! Miljoniem cilvēku visapkārt pasaulei, simboliski izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, pieprasa izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai.

afisa2jauniesuteatris      Ja esi vecumā no 16 līdz 27 gadam, tevi interesē teātris, tu gribi pārbaudīt savus spēkus aktiermeistarībā un vēlies attīstīt un izkopt sevī tādas iemaņas kā: prasmi uzstāties auditorijas priekšā, partnerību - klausīšanās un pielāgošanās, komandas darbu, kreativitāti, savu radošo ideju pilnveidošanu un realizāciju.

Jauniesu Saeima plakats 2017       Jauniešu Saeima ir Latvijas parlamenta projekts, kas jauniešiem dod iespēju paust un aizstāvēt savas idejas, kā arī tuvāk iepazīt deputātu ikdienu. Jaunieši piesaka savas idejas vēlēšanām, rīko kampaņu un vāc balsis idejas atbalstam.

PROTI UN DARI2       Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā "PROTI un DARI!".

 DSC0767      28. oktobrī – laikā, kad novākta ķirbju raža, Ilūkstes Bērnu un jauniešu centrā tika svinēti „Ķirbju svētki”. Pasākumā piedalījās jaunieši no 14 gadu vecuma. Aktivitātes sākās jau plkst. 18.00, kad visi iesaistījās ķirbju grebšanas sacensībās.

Projektu darbnica Nov2016    Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā "Turbas", Ikšķiles novadā. Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12. novembrim: http://ejuz.lv/projektudarbnica. Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14.novembrim.

kirbjusvetki       Aicinām jauniešus no 14 gadu vecuma uz Ķirbju svētkiem. Sākums jau plkst. 18.00. Vakara sākumā ķirbju grebšanas sacensības.

 Jauniesu sapulce     Aicinām aktīvus un mērķtiecīgus jauniešus uz sapulcēm, kuras notiek katru piektdienu plkst. 15.00.

Halloween Party       Tuvojas Helovīni, tāpēc Sēlijas novadu apvienības Jauniešu padome "SēJa" aicina uz Helovīnu pasākumu - spocīgo trasi. 4km garumā Jūs sagaidīs dažādas aktivitātes. Ģērbties atbilstoši Helovīniem.  Līdzi jāņem maiņas drēbes. Pieteikties braukt uz pasākumu var https://www.facebook.com/ilukstesjaunatne vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Papildinajums 22102016        Šī gada 22.oktobrī Salā notiks Ģenerāļu ceļojošā kausa izcīņas 8.posms - florbols.
   Ja kāds grib piedalīties kā dalībnieks vai atbalstītājs pieteikties var https://www.facebook.com/ilukstesjaunatne  vai epastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

1        “Erasmus +: Jaunatne darbībā” ir Eiropas Savienības programma, kas paredzēta 13 līdz 30 gadus veciem jauniešiem, kā arī jaunatnes darbiniekiem, tā ir balstīta uz neformālo izglītību. Jauniešu apmaiņas projektiem pamatā ir tematiska ideja, kura ir aktuāla un varētu interesēt jauniešus. Piedaloties jauniešu apmaiņas projektos ir iespēja saņemt Youthpass sertifikātu – visā Eiropā atzītu dokumentu, kurš apliecina projektā gūto prasmju un zināšanu apzināšanu un atzīšanu.

jauniesudiena  (1)       Vasaras noslēgumā 20.-21.augustā notika Sēlijas novadu jauniešu dienas, kur piedalījās arī Ilūkstes novads. Šīs ir otrās jauniešu dienas Sēlijas jauniešiem. Šogad tās notika citādāk - divas dienas. Pirmā diena bija piepildīta ar koncertiem - uzstājās grupa "Olas", "Rock`n`Berries".

Afisa  jauniesu dienai        20. un 21. augustā Neretas novada Ērberģē norisināsies Sēlijas novadu apvienības novadu II Sēlijas novadu Jauniešu diena "Dzimis Sēlijā".Šogad pasākums plānots daudz neierastāks - divas dienas - ar ballīti pirmajā dienā un sportiskām, izklaidējošām un izzinošām aktivitātēm otrajā dienā.

1Kafija ar politikiem  (1)       2. maijā uz jauniešu centru tika aicināti Ilūkstes novada jaunieši, jauniešu organizāciju, pašvaldību pārstāvji un citi interesenti, lai piedalītos strukturētā dialoga diskusijā “Kafija ar politiķiem”. Diskusijas sākums notika plkst. 15:20.

2Kongress  (1)       27. maijā plkst. 10.00 Jaunjelgavas novada kultūras namā notika VIII Sēlijas kongress. Kongresa galvenā tēma bija Sēlijas ekonomikas izaugsme un virzība uz viedas teritorijas statusu.

3Konference  (1)        2.jūnijā, Viesītē ,notika Sēlijas reģionālā konference, kurā jaunieši, eksperti un lēmumu pieņēmēji no visiem Sēlijas novadiem un Krustpils novada, diskutēja par jauniešiem aktuālām tēmām. Konferences laikā tika apskatīti piemēri un idejas jau no notikušajām strukturētā dialoga diskusijām "Kafija ar politiķiem".