Konkursi un Konferences

 

Ilūkstes novada Jauno vides pētnieku foruma

„Skolēni eksperimentē“ rezultāti

Izglītības iestāde

Eksperimenta nosaukums

Autori

Skolotāji- konsultanti

Iegūtā vieta

Ilūkstes 1.vidusskola

Vai ērces sastopamas arī pilsētā?

Anna Isoda, Kristaps Isoda

Sarmīte Isoda

2.vieta

Ilūkstes Sardaudzības vidusskola

Ziepju burbuļu brīnums

Katrina Baltmane, Timurs Toloks

Līga Kūliņa

2.vieta

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

Dažādu kokšņu degšanas siltums un degšanas īpatnības

Daniela Toloka, Viktorija Krievāne, Lauris Biltaurs

Valda Namiņa

2.vieta

Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola

Āderu ietekme uz sēklu dīgšanu

Mairis Naglinskis

Ilona Jegorova

1.vieta

Konkursa 2.kārtai tika izvirzīts un pieteikts Bebrenes vispārizglītojošās un profesionālās vidusskolas skolēna Maira Naglinska eksperiments „Āderu ietekme uz sēklu dīgšanu“

 

Ilūkstes novada vides izziņas spēļu konkursa „Iepazīsti vidi” rezultāti

Izglītības iestāde

Spēles nosaukums

Spēles autori

Skolotāji- konsultanti

Iegūtā vieta

Subates pamatskola

„Pūt, vējiņ”

Agnese Veikšina

Agrita Feldentāle

Aiva Miltināne

Aivita Griška

Inese Purvinska

Zoja Kolosova

1.vieta

Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola

„Mainīgā enerģija”

Megija Šede

Agnese Vītola

Mārtiņš Veinbergs

Ingrīda Studāne

1.vieta

Ilūkstes 1.vidusskola

„Kalorijas šurpu, turpu”

Ieva Isoda

Oskars Pučka

Viktorija Dudele

Laima Apele

Iveta Midere

1.vieta

Ilūkstes 1.vidusskola

„Zaudētā enerģija”

Elīza Repkova

Sandra Davne

1.vieta

Ilūkstes 1.vidusskola

„Kas palīdzēs?”

Lonija Kaķeševa

Egija Tretjuka

Emīls Linards

Vita Ivanova

Jana Valpētere

Sarmīte Isoda

1.vieta

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

„Enerģiskais riču-raču”

Zlata Bjalkovska

Anstasija Mašņuka

Dmitrijs Pliska

Jolanta Ščerbakova

1.vieta

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

„Nesteidzies- taupi enerģiju”

Aleksejs Formanickis

Oksana Vasiļjeva

Valda Namiņa

1.vieta

Konkursa 2.kārtai tika izvirzīta un pieteikta Subates pamatskolas komandas spēle „Pūt, vējiņ”.

 

Ilūkstes novada 3.-9.klašu skolēnu pētniecisko

un zinātniski pētniecisko darbu rezultāti 2013./2014.m.g. 

Nr.p.k.

Vārds, uzvārds

Izglītības iestāde

Klase

Darba nosaukums

Darba vadītājs

Vieta

1.

Angelina Dombrovska

Eglaines pamatskola

3.

Maize mūsu mājās

Anita Naļivaiko

1.

2.

Dana Viviāna Cirse

Ilūkstes 1.vidusskola

3.

Šokolādes ietekme uz cilvēka veselību

Ingrīda Siņuka

1.

3.

Līva Valpētere

Ilūkstes 1.vidusskola

3.

Cilvēka labākais draugs- suns

Mairita Rimoviča

1.

4.

Emīls Linards

Ilūkstes 1.vidusskola

4.

Mācību stundu rašanās, Ilūkstes 1.vidusskolas sākumskolas skolēnu mīļākās mācību stundas

Dace Parša

1.

5.

Baiba Paukšte

Ilūkstes 1.vidusskola

4.

Profesionālās ievirzes skolu un interešu izglītības pulciņu ietekme uz 3.-4.klašu skolēnu sekmēm

Dace Parša

1.

6.

Egija Tretjuka

Ilūkstes 1.vidusskola

4.

Lasīšana- viena no brīvā laika pavadīšanas iespējām

Dace Parša

1.

7.

Gundega Gruberte

Bebrenes vidusskola

3.

Bebrenes pagasta dižozoli un citi dižkoki

Marta Vanaga

1.

8.

Līga Buceniece

Bebrenes vidusskola

6.

Mobilais telefons- nepieciešamība vai ekskluzīvs priekšmets

Lilija Razminoviča

2.

9.

Ieva Buceniece

Bebrenes vidusskola

8.

Čipsi un Coca- cola skolēnu ikdienā

Lilija Razminoviča

2.

10.

Agris Subatiņš

Subates pamatskola

9.

Subates pamatskolas absolventu karjeras izvēle

Aiga Subatiņa

1.

11.

Edmunds Ratinskis

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

6.

Dažādu trauku mazgājamo līdzekļu iedarbība uz ikdienā lietotiem pārtikas produktiem

Valda Namiņa

2.

12.

Alīna Vasiļjeva

Dažādu koku sugu lapu trūdēšanas intensitāte

5.

Ilūkstes Sadraudzības vidusskola

Valda Namiņa

2.