Ilūkstes novada pavasara skolēnu pavasara kross.

2015.g. 21.aprīlī Ilūkste.

Komandu cīņas tabulas.

 

„D” grupa 2003.g.dz. un jaunāki

Vieta

Skola

500m

meitenes

500m

zēni

Punkti

1.

Bebrenes VPV

32,26,23

30,23,22

111

2.

Ilūkstes 1. v-sk.

27,21,20

32,28,27

108

3.

Eglaines p-sk.

30,28,25

26,24

108

4.

Subates p-sk.

24,22

25

71

 

„C” grupa 2001.-2002.g.dz.

Vieta

Skola

1000m

meitenes

1000m

Zēni

Punkti

1.

Ilūkstes 1. v-sk.

27,26,24

30,28,19

111

2.

Eglaines p-sk.

30,28

24,18,17

100

3.

Bebrenes VPV

32

32,27,21

91

4.

Sadraudzības v-sk.

25

23,22,20

70

5.

Subates p-sk.

 

26,25

51

 

„B” grupa 1999.-2000.g.dz.

Vieta

Skola

1000m

meitenes

1500m

zēni

Punkti

1.

Bebrenes VPV

32,30,28

24,23

109

2.

Eglaines p-sk.

25

32,30

87

3.

Ilūkstes 1. v-sk.

27,26

28

81

4.

Subates p-sk.

 

27,26,25

53

 

„A” grupa 1996.-1998.g.dz.

Vieta

Skola

1500m

jaunietes

2000m

jaunieši

Punkti

1.

Ilūkstes 1. v-sk.

32,27

30,28,25

117

2.

Bebrenes VPV

30,26

27,26,24

109

3.

Sadraudzības v-sk.

28,25,24

32,23

108

 

       Galvenais tiesnesis:                       Arnis Pašķevičs      

       Galvenais sekretārs:                     Edgars Gaidamovičs

                                                    

 

500m meitenes

 

2003.g.dz.

un jaunākas

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Laura Viktorija Dūna

181

2004

Bebrenes VPV

1:52

32

2.

Beļavska Anastasija

183

2004

Eglaines p-sk.

1:53

30

3.

Mihailova Izabella

184

2003

Eglaines p-sk.

1:56

28

4.

Ivanova Jūlija

92

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

1:57

27

5.

Denisenko Faina

186

2005

Eglaines p-sk.

2:01

ind.

6.

Monta Maslova

188

2006

Bebrenes VPV

2:02

26

7.

Miļukina Svetlana

185

2005

Eglaines p-sk.

2:03

25

8.

Katrīne Bisle

148

2003

Subates p-sk.

2:04

24

9.

Alberta Zeltiņa

187

2006

Bebrenes VPV

2:04

23

10.

Liliana Pavlova

147

2003

Subates p-sk.

2:08

22

11.

Isoda Anna

107

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

2:12

21

12.

Čamāne Feličita

90

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

2:14

ind.

13.

Purvinska Andželika

133

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

2:15

ind.

14.

Voitāne Gabriela

91

2003

Ilūkstes 1.v-sk.

2:23

20

15.

Gundega Gruberte

182

2004

Bebrenes VPV

2:27

ind.

 

Vizule Luīze

93

2004

Ilūkstes 1.v-sk.

izstājās

ind.

             
 

500m zēni

 

2003.g.dz

un jaunāki

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Vaņins Ingus

149

2003

Ilūkstes 1.v-sk.

1:44

32

2.

Armands Vasiļevskis

160

2003

Bebrenes VPV

1:48

30

3.

Timšāns Mairis

159

2004

Ilūkstes 1.v-sk.

1:49

28

4.

Linards Roberts

80

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

1:51

27

5.

Plečkens Jurijs

189

2003

Eglaines p-sk.

1:53

26

6.

Dogžents Agris

175

2004

Ilūkstes S.v-sk.

1:54

ind.

7.

Oskars Rutkovskis

165

2004

Subates p-sk.

1:57

25

8.

Denisenko Pjotrs

190

2003

Eglaines p-sk.

1:59

24

9.

Ruslans Naumovs

162

2005

Bebrenes VPV

1:59

23

10.

Ričards Bruņenieks

163

2004

Bebrenes VPV

2:02

22

11.

Rītiņš Renārs

166

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

2:02

ind.

12.

Linarda Emīls

150

2003

Ilūkstes 1.v-sk.

2:03

ind.

13.

Trafimovs Kristaps

167

2005

Ilūkstes 1.v-sk.

2:05

ind.

14.

Studāns Rinalds

161

2006

Bebrenes VPV

2:16

ind.

15.

Buks Rainers

191

2004

Ilūkstes 1.v-sk.

2:31

ind.

             
 

1000m meitenes

 

2001.-2002.

g .dz.

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Anete Upīte

173

2001

Bebrenes VPV

3:59

32

2.

Timoškova Diāna

180

2001

Eglaines p-sk.

4:04

30

3.

Denisenko Karolina

179

2002

Eglaines p-sk.

4:04

28

4.

Purvinska Anita

169

2001

Ilūkstes 1.v-sk.

4:08

27

5.

Krievāne Rūta

168

2001

Ilūkstes 1.v-sk.

4:15

26

6.

Toloka Daniela

177

2001

Ilūkstes S.v-sk.

4:27

25

7.

Rakicka Karīna

164

2001

Ilūkstes 1.v-sk.

4:49

24

             
             
 

1000m zēni

 

2001.-2002.

g .dz.

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Santis Setkovskis

72

2001

Bebrenes VPV

3:40

32

2.

Elksnītis Daniels

57

2001

Ilūkstes 1.v-sk.

3:41

30

3.

Macijevskis Armands

70

2001

Ilūkstes 1.v-sk.

3:41

28

4.

Alekss Ēriks Upītis  

56

2002

Bebrenes VPV

3:46

27

5.

Ingus Rutkovskis

74

2001

Subates p-sk.

4:03

26

6.

Maksims Jakovļevs

79

2001

Subates p-sk.

4:10

25

7.

Užulis Vadims  

84

2002

Eglaines p-sk.

4:10

24

8.

Vabolis Kaspars

88

2001

Ilūkstes S.v-sk.

4:11

23

9.

Vasiļjevs Nikita

86

2001

Ilūkstes S.v-sk.

4:14

22

10.

Vadims Krēsliņš  

73

2002

Bebrenes VPV

4:15

21

11.

Stepans Armands

87

2001

Ilūkstes S.v-sk.

4:19

20

12.

Fjodorovs Artis

80

2002

Ilūkstes 1.v-sk.

4:21

19

13.

Jegorovs Dmitrijs

89

2001

Eglaines p-sk.

4:21

18

14.

Pēterāns Kaspars

85

2001

Eglaines p-sk.

4:23

17

             
 

1000m meitenes

 

1999.-2000.

g .dz.

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Vitkovska Sanita

2

1999

Bebrenes VPV

3:47

32

2.

Simona Ostrovska

33

2000

Bebrenes VPV

4:09

30

3.

Šuksto Nelda

51

1999

Bebrenes VPV

4:13

ind.

4.

Ilona Daukste

37

2000

Bebrenes VPV

4:15

28

5.

Lāsma Cibiņa

36

2000

Bebrenes VPV

4:17

ind.

6.

Purvinska Diāna

32

2000

Ilūkstes 1.v-sk.

4:19

27

7.

Šablinska Madara

77

1999

Ilūkstes 1.v-sk.

4:36

26

8.

Denisenko Diāna

83

1999

Eglaines p-sk.

4:47

25

             
 

1500m zēni

 

1999.-2000.

g .dz.

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Ivanovs Jevģenijs

75

1999

Eglaines p-sk.

5:25

32

2.

Cucurs Dāvis

172

2000

Ilūkstes S.v-sk.

5:34

ind.

3.

Tihomirovs Valentīns

81

1999

Eglaines p-sk.

5:35

30

4.

Užulis Raivo

26

2000

Ilūkstes 1.v-sk.

5:43

28

5.

Elvis Ancāns

40

2000

Subates p-sk.

6:02

27

6.

Žanis Meilis

39

1999

Subates p-sk.

6:04

26

7.

Artūrs Grāvītis

38

2000

Subates p-sk.

6:18

25

8.

Aivis Dūna

50

2000

Bebrenes VPV

7:13

24

9.

Raitis Lubomirskis  

59

2000

Bebrenes VPV

7:13

23

             
 

1500m jaunietes

 

1996.-1998.

g .dz.

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Smane Anita

3

1996

Ilūkstes 1.v-sk.

6:27

32

2.

Agnese Vītola  

43

1998

Bebrenes VPV

6:52

30

3.

Pildika Olesja

29

1997

Ilūkstes S.v-sk.

6:57

28

4.

Čamāne Sintija

9

1996

Ilūkstes 1.v-sk.

7:11

27

5.

Santa Krasauska  

44

1996

Bebrenes VPV

7:57

26

6.

Ivanova Tatjana

28

1998

Ilūkstes S.v-sk.

8:17

25

7.

Vanaga Evija

27

1996

Ilūkstes S.v-sk.

9:05

24

             
 

2000m jaunieši

 

1996.-1998.

g .dz.

   

Vieta

Uzvārds, vārds

Nr.

Dz. gads

Komanda

Rezultāts

Punkti

1.

Mališevs Aleksejs

11

1996

Ilūkstes S.v-sk.

6:40

32

2.

Skudra Edgars

176

1996

Bebrenes VPV

7:11

ind.

3.

Zaics Aivars

24

1996

Ilūkstes 1.v-sk.

7:18

30

4.

Dilāns Toms

21

1996

Ilūkstes 1.v-sk.

7:20

28

5.

Kristaps Spēks    

49

1998

Bebrenes VPV

7:21

27

6.

Mārtiņš Veinbergs  

47

1998

Bebrenes VPV

7:26

26

7.

Romanovskis Elgars

20

1996

Ilūkstes 1.v-sk.

7:28

25

8.

Šuksto Raitis

46

1996

Bebrenes VPV

7:31

24

9.

Tumarevičs Mihails

17

1998

Ilūkstes S.v-sk.

7:34

23

10.

Vuškāns Žanis

174

1997

Bebrenes VPV

7:55

ind.

11.

Romansevičs Oskars

133

1998

Ilūkstes 1.v-sk.

7:56

ind.

12.

Krievāns Kalvis

22

1998

Ilūkstes 1.v-sk.

8:11

ind.

13.

Ēriks Ūbelis        

52

1998

Bebrenes VPV

8:21

ind.

14.

Oskars Pavlovskis  

55

1996

Bebrenes VPV

9:25

ind.

15.

Miks Zvaigzne      

58

1997

Bebrenes VPV

9:25

ind.

 

         Galvenais tiesnesis:                       Arnis Pašķevičs      

        Galvenais sekretārs:                   Edgars Gaidamovičs