Velomaratons 2017

vieta rezultāts uzvārds vārds Nr adrese/klubs

 

Jaunietes 2004.-2007. g.dz. (10-13 gadi) 11,0 km

1 0:34:35 Abramova Ļubomila 52 Krāslava
2 0:34:46 Gerasimova Elīna 58 Ilūkste

 

Jaunieši 2004.-2007. g.dz. (10-13 gadi) 11,0 km

1 0:29:49 Zilis Iļja 13 Sniegpulkstenīte
2 0:30:05 Leonidovs Artjoms 21 Daugavpils
3 0:33:30 Locs Raitis 31 Dagda
4 0:36:04 Šustovs Kaspars 2 Preiļi
5 0:37:29 Miders Reinis 44 Ilūkste
6 0:39:50 Miļevskis Maksims 29 Pašuliene
izstājās Rītiņš Oskars 28 Ilūkste

 

Jaunieši 2001.-2003. g.dz. (14-16 gadi) 11,0 km

1 0:25:10 Macijevskis Armands 10 Velo-Jaunatne
2 0:25:24 Zlobins Niks 41 Aknīste
3 0:25:25 Fjodorovs Artis 14 Ilūkste
4 0:25:26 Šniona Karolis 16 Dviračiai
5 0:25:27 Kurmis Jēkabs 46 Ilūkste
6 0:29:10 Luriņš Haralds 19 Daugavpils TT klubs
7 0:39:35 Ostrovskis Mareks 11 Ilūkste

 

Sievietes 1968.-1977. g dz. (40-49 gadi) 11,0 km

1 0:30:03 Namiņa Valda 54 Velo Pilskalne
2 0:30:07 Šidlovska Inna 53 Velo Pilskalne
3 0:34:30 Kaļiņina Elita 50 Pilskalne
4 0:37:34 Macijevska Sandra 63 Ilūkste

 

Vīrieši 1968.-1977. g.dz. (40-49 gadi) 11,0 km

1 0:24:56 Pīnups Kaspars 38 Aglona
2 0:26:39 Akula Vladislavs 5 Daugavpils
3 0:27:20 Ancāns Juris 7 Daugavpils
4 0:29:54 Millers Buldurs Dainis, Ivars 69 Tandēms/Ilūkste
5 0:32:01 Kaļiņins Māris 3 Pilskalne

 

Sievietes 1958.-1967. g dz. (50-59 gadi) 11,0 km

1 0:35:14 Purvinska Anita 55 Velo Pilskalne
izstājās Maskaļova Ina 60 Ilūkste

 

Vīrieši 1958.-1967. g.dz. (50-59 gadi) 11,0 km

1 0:24:20 Kalašnikovs Viktors 252 Ilūkste
2 0:25:21 Kuzņecovs Juris 33 Velo-Jaunatne
3 0:25:24 Elerts Agris 18 Baltiņi
4 0:25:26 Meluškāns Voldemārs 1 Preiļi
5 0:25:28 Rutkups Ilmārs 48 Ilūkste
6 0:26:41 Jegorenko Nikolajs 6 Daugavpils
7 0:37:28 Kurmis Ēvalds 49 Ilūkste
izstājās Vaļums Juris 26 Daugavpils

 

Sievietes 1957. g dz. un vecākas (virs 60) 11,0 km

1 0:35:03 Baleiša Emīlija 51 Ilūkste
2 0:38:16 Valtere Kristīne 57 Velo 2
3 0:47:45 Permanicka Anna 56 Velo 2

 

Vīrieši 1957. g.dz. un vecāki (virs 60) 11,0 km

1 0:27:43 Veličko Rūdolfs 17 Daugavpils
2 0:28:33 Grigorjevs Viktors 8 Daugavpils
3 0:28:41 Stoļarovs Juris 24 Daugavpils
4 0:30:53 Neviadomskis Viktors 65 Daugavpils
5 0:32:19 Rubīns Jānis 27 Daugavpils Sports 2000
6 0:34:40 Lapkovskis Raimonds 9 Rīga

 

Sievietes 1988.-2000. g dz. (17-29 gadi) 41,0 km

1 1:29:06 Frīda Vija 241 Sniegpulkstenīte
2 1:51:21 Šablinska Madara 237 Velo-Jaunatne
3 1:53:46 Rutkupa Krista 253 Ilūkste
4 2:04:52 Purvinska Diāna 235 Ilūkste

 

Vīrieši 1988.-200. g.dz. (17-29 gadi) 41,0 km

1 1:19:48 Bogdanovs Austris 257 LIVELO/ZELTA ZEME
2 1:28:48 Muncis Andris 245 Dviete
3 1:30:01 Kurmis Dāvis 255 DK TEAM
4 1:43:41 Mikitāns Valdis 236 Vecvārkava

 

Sievietes 1978.-1987. g dz. (30-39 gadi) 41,0 km

1 1:53:27 Kronberga Alise Bekija 243 Sniegpulkstenīte

 

Vīrieši 1978.-1987. g.dz. (30-39 gadi) 41,0 km

1 1:19:42 Zilis Aleksandrs 247 Velo 2
2 1:19:44 Ukins Aivars 248 Ilūkste
3 1:19:59 Ludboržs Raitis 258 Revelo Rēzekne
4 1:22:34 Kaņepējs Kristaps 256 Skanste
5 1:24:31 Špakovs Sergejs 232 Ilūkste
6 1:24:33 Luksts Ilmārs 239 LIVELO/ZELTA ZEME
7 1:24:36 Vorotincevs Aleksejs 233 Daugavpils
8 1:25:05 Frīds Oļegs 240 Sniegpulkstenīte
9 1:27:12 Šniona Robertas 242 Dviračiai
10 1:28:47 Meluškāns Artūrs 231 Riebiņi
11 1:28:51 Zlobins Juris 250 Aknīste
12 1:30:32 Mūrnieks Ainārs 230 Riebiņi
13 1:32:20 Skrindževskis Gundars 251 Dviete
14 1:40:24 Nesterjuks Aleksandrs 249 Ilūkste
15 1:44:38 Vizulis Valdis 234 Bebrene

 

Veselības brauciens 11,0 km

    Fjodorova Estere    
    Krievāns Kalvis    
    Lapkovskai Eva    
    Linards Emīls    
    Macijevski Pāvels un Juris    
    Pupiņš Māris    
    Rūtiņš Jābis    
    Slavinskis Emanuels    
    Zarinieks Gatis    
    Zilis Gļebs    

 

Bērnu velomaratona rezultāti

 

  Rezultāts uzvārds vārds Nr

 

Meitenes 2014. - 2015. g. dz. (2-3 gadi) 100m

1 0:00:57 Polosenko Sofija 22
2 0:01:12 Dižgalve Annalisa 317
izstājās Fjodorova Linda 306

 

Meitenes 2012. - 2013. g. dz. (4-5 gadi) 400m

1 0:01:19 Fjodorova Zane 307
2 0:01:42 Lapa Loreta 318
3 0:01:43 Abramova Stanislava 313
4 0:01:44 Vizule Rūta 337
5 0:03:05 Čamāne Tabita 30
6 0:04:18 Zubova Arina 62

 

Meitenes 2010. - 2011. g. dz. (6-7 gadi) 800m

1 0:02:47 Bezprozvannaja Jana 4
2 0:02:57 Tucika Elīza 301
3 0:03:06 Čamāne Ligija 36
4 0:03:08 Čamāne Magdalēna 37

 

Meitenes 2008. - 2009. g. dz. (8-9 gadi) 1200m

1 0:02:49 Fjodorova Estere 305
2 0:03:01 Frolova Darija 25
3 0:03:02 Luksta Ieva 40
4 0:03:59 Luriņa Rebeka 315
5 0:04:05 Ancāne Alise 333

 

Zēni 2014. - 2015. g. dz. (2-3 gadi) 100 m

1 0:00:35 Muncis Matīss 300
2 0:00:42 Šeļeho Kirils 304
3 0:02:12 Frīds Oskars 20

 

Zēni 2012. - 2013. g. dz. (4-5 gadi) 400m

1 0:01:24 Čāmāns Haralds 302
2 0:01:29 Vorotincevs Aleksejs 341
3 0:01:30 Čamāns Bernards 32
4 0:01:35 Macijevskis Pāvels 45
5 0:01:41 Ponšāns Ričards 15
6 0:01:42 Brenčs Adriāns 47
7 0:01:46 Linards Kristiāns 303
8 0:01:49 Kristapsons Gusts 346
izstājās Orss-Orlovskis Devids 12

 

Zēni 2010. - 2011. g. dz. (6-7 gadi) 800 m

1 0:02:05 Luksts Roberts 39
2 0:02:10 Ivanovs Vitālijs 83
3 0:02:22 Slavinskis Antons 123
4 0:02:27 Jankovskis Jāzeps 308
5 0:02:28 Rūtiņš Marko 35

 

Zēni 2008. - 2009. g.dz. (8-9 gadi) 1200 m

1 0:02:50 Zilis Gļebs 23
2 0:02:55 Fokins Nils 81
3 0:02:56 Krasovskis Vladislavs 314
4 0:03:11 Kaļiņins Toms 75
izstājās Selickis Iļja 336