Ilūkstes novada rekordi vieglatlētikā

uz 09.06.2016. g.

Vīrieši

Disciplīna Vārds, Uzvārds Rezultāts Gads Vieta
100m DMITRIJS HADAKOVS 10,2 2000 DAUGAVPILS
200m DMITRIJS HADAKOVS 21,1 2003 RĪGA
400m PĒTERIS ĀRENTS 49,3 1978 PILTENE
800m PĒTERIS ĀRENTS 1:51,0 1976 RĪGA
1500m ARNOLDS BEINAROVIČS 3:50,4 1977 RĪGA
5000m ARNOLDS BEINAROVIČS 14:14,8 1977 TALLINA
10000m ARNOLDS BEINAROVIČS 29:24,0 1977 GRODIŅA
Maratons LEONĪDS STREKALOVSKIS 2.23:05 1969 AŠHABADA
110m/b DMITRIJS HADAKOVS 15,3 1996 OZOLNIEKI
400m/b DMITRIJS HADAKOVS 53,84 1998 MASKAVA
3000m/k ARNOLDS BEINAROVIČS 8:47,4 1977 JĒKABPILS
Tāllēkšana JĀNIS TVARDOVSKIS 7,41 1995 GOMEĻA
Augstlēkšana EMĪLS KUCINS 2,01 2009 JĒKABPILS
Trīssoļlēkšana JĀNIS TVARDOVSKIS 14,98 1977 RĪGA
Kārtslēkšana JĀNIS MADELĀNS 3,90 1974 RĪGA
Diska mešana VLADIMIRS STOĻAROVS 49,36 1972 STUČKA
Šķēpa mešana JĀNIS JUKŠINSKIS 57,88 1964 CĒSIS
Lodes grūšana VLADIMIRS STOĻAROVS 15,36 1972 STUČKA
Vesera mešana JĀNIS BRIĢIS 31,79 1960 ILŪKSTE
Desmitcīņa JĀNIS MADELĀNS 6395 1974 RĪGA
20 km soļošana VALDIS MACKEVIČS 1.35:44 1970 GULBENE
50 km soļošana VALDIS MACKEVIČS 4.52:51 1970 GULBENE
4x100m stafete

RAIMONDS LIEPA

VADIMS AVDEJEVS

VITĀLIJS ŠIMANS

DMITRIJS HADAKOVS

42,74 2002

VENTSPILS

4x400m stafete

PĒTERIS ĀRENTS

ANATOLIJS PETROVS

IGORS KOVIĻČIKS

ANDRIS ĶEIVOMEĢIS

3:23,7 1976 VALMIERA


Sievietes

Disciplīna Vārds, Uzvārds Rezultāts Gads Vieta
100m MĀRĪTE ĀRENTE 12,1 1977 RĪGA
200m MĀRĪTE ĀRENTE 24,4 1977 TALLINA
400m MĀRĪTE ĀRENTE 54,44 1977 MASKAVA
800m ANITA GAIDELE 2:15,2 1978 JŪRMALA
1500m OLGA REPJAHA 4:49,1 1997 RĪGA
3000m INESE STELMAKA 10:39,12 2001 VALMIERA
5000m AIJA KURME 21:27,91 2004 VENTSPILS
Pusmaratons INESE STELMAKA 1.31:06 2001 TALLINA
100m/b JANA MIKULĀNE 15,3 2000 DAUGAVPILS
400m/b ANITA GAIDELE 1:03,5 1979 DOBELE
Tāllēkšana LAURA ORLOVSKA 5,76 2011 VALMIERA
Augstlēkšana TATJANA JUKŠINSKA 1,65 1974 DAUGAVPILS
Trīssoļlēkšana INESE PUZĀNE 11,97 2013 VIŠĶOS
Diska mešana VALENTĪNA ŅEVEROVSKA 41,35 1975 STUČKA
Šķēpa mešana ZELME DEKSNE 36,74 1961 RĪGA
Lodes grūšana KRISTA RUTKUPA 12,27 2016 JELGAVA
Septiņcīņa LAURA ORLOVSKA 4136 2010 JĒKABPILS
4x100m stafete

KRISTĪNE ŠŅIKERE

LILIJA VALAINE

TATJANA KAĻININA

LILIJA GOLMEISTARE

51,5 1973 VIŠĶI
4x400m stafete

JANA MIKULĀNE

OLGA REPJAHA

ILONA MIKULĀNE

GAĻINA ZELENKOVA

4:13,9 2000 AIZPUTE