Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Aicinām ikvienu piedalīties foto orientēšanās spēlē “Atklāj Ilūksti no jauna!”

Ilūkstes pilsētas svētku „Ilūkstes ielīksmo Sēlijas krāsās” laikā no 4. līdz 9. jūlijam aicinām ikvienu piedalīties foto orientēšanās spēlē „Atklāj Ilūksti no jauna!”, kas norisināsies Ilūkstes pilsētas teritorijā. Tā ir spēle – paslēpes,  kurā foto detaļās paslēpušies gan populāri, gan mazāk zināmi objekti, kas ikdienas steigā, iespējams, palikuši nepamanīti. Dalībniekiem spēlei atvēlētajā laikā šie objekti jādodas meklēt un jāatrod.

 

Spēle ir lielisks veids, kā pavadīt laiku ģimenes un draugu lokā, izbaudīt sacensību garu, uzzināt daudz jauna un vienlaikus iepazīt Ilūkstes pilsētu vairāk. Dodieties meklēt paslēpušos objektus un izpildiet papildu uzdevumus!

 

Spēles noteikumi un uzdevumi pieejami digitāli (no 4. jūlija plkst. 9.00) mājaslapā – www.ilukste.lv/foto-orientesanas-spele

 

Drukātā formātā spēles noteikumus un uzdevumu lapas iespējams saņemt Ilūkstes pilsētas administrācijā, iepriekš piesakoties pa tālruni 20217070.

 

 

Pirmo trīs augstāko vietu ieguvēji saņems balvas. Atraktīvākajam dalībniekam vai komandai tiks piešķirta pārsteiguma balva. Organizētāji personīgi sazināsies ar laimīgajiem balvu ieguvējiem un vienosies par balvu saņemšanu. Pirmo trīs vietu ieguvēji un pārsteiguma balvas ieguvējs tiks apbalvoti Ilūkstes pilsētas svētku koncertā „Ilūkste – Sēlijas pērle” 9. jūlijā plkst. 19.00 Ilūkstes pilsētas brīvdabas estrādē.

 

 

Orientēšanās spēles organizatori: Ilūkstes pilsētas administrācija, Ilūkstes Tūrisma informācijas punkts.

 

Tālrunis papildu informācijai – 20217070 (Evita Kuļikovska, Tūrisma attīstības un mārketinga speciāliste).

 

 

Orientēšanās spēles atbalstītāji – Ilūkstes pilsētas administrācija, „Skrīveru Saldumi”, „Zeltiņas šokolāde”, „Dvietes īstais lauku saldējums”, „URTAWOOD”, „Sēļu vārdi”.

 

ESI AKTĪVS UN ATKLĀJ ILŪKSTI NO JAUNA!

Skip to content