Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Jauniešu kvartāls

2018. gada 27. aprīlī tika atklāts Ilūkstes jauniešu radošais kvartāls. Toreizējā Ilūkstes novada pašvaldība, ieguldot savu līdzfinansējumu un piesaistot Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, īstenoja projektu “Ilūkstes novada jauniešu radošais kvartāls” nr. 17-03-AL28-A019.2201-000003.

Atjaunojot un labiekārtojot bijušā kinoteātra telpas, Ilūkstes Kultūras un mākslas centrā ir izveidota atpūtas vieta jauniešiem, kas vienuviet apvieno trīs jauniešiem svarīgas iespējas – izglītoties, atpūsties un strādāt.

Jauniešu kvartāls ir vieta, kur jaunieši var nākt pavadīt savu brīvo laiku, veidot pasākumus un iniciatīvas. Uz vietas ir pieejama informācija par tieši jauniešiem aktuālo piedāvājumu, gan apmācības, konkursi, pasākumi Augšdaugavas novadā un citur. Jaunieši var uzzināt par pieredzes apmaiņas programmām, projektu rakstīšanas un iesniegšanas iespējām. Jauniešu kvartāls ir vieta, kur caur neformālās izglītības metodēm jaunietis iegūst prasmes, kuras noderēs pieauguša cilvēka dzīvē.

Projekta mērķis

Dažādot jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas, izveidojot “Jauniešu radošo kvartālu” Ilūkstē, kas izveidots kā mūsdienīgi un kvalitatīvi aprīkota vieta (telpa) jauniešiem, kur viņiem ir iespēja pilnveidot sevi un savus talantus. 

Ilūkstes jauniešu radošais kvartāls” Ilūkstē apvienos visus radošos, mērķtiecīgos, zinātkāros, atraktīvos un aktīvos jauniešus – gan tos, kuri vēl mācās skolā, gan esošos un bijušos studentus, un nodarbinātos jauniešus aktīvai un produktīvai brīvā laika laika pavadīšanai, socializācijai, jaunu kontaktu gūšanai, kopīgu pasākumu organizēšanai u.c. Šī būs ne tikai brīvā laika pavadīšanas vieta, bet arī darba iemaņu gūšanas, pieredzes apmaiņas vieta un jauniešu biznesa inkubators.

Kontaktinformācija

Brīvības iela 12, Ilūkste,
Augšdaugavas novads, LV-5447

Darba laiki

 • pirmdien
  16:00 - 18:00
 • otrdien
  09:00 - 18:00
 • trešdien
  09:00 - 18:00
 • ceturtdien
  09:00 - 18:00
 • piektdien
  09:00 - 19:00
 • sestdien
  aizvērts
 • svētdien
  aizvērts
Skip to content