Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Aicinām uz diskusiju Bebrenē par ES sniegtajām iespējām laukos

***Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” aicina Sēlijas iedzīvotājus uz diskusiju par Eiropas Savienības (ES) sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību. Diskusijas mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas par pieejamajiem ES atbalsta instrumentiem. Pasākums notiks Dvietes senlejas informācijas centrā „Gulbji” (Bebrenes pagastā, Ilūkstes novadā) trešdien, 14. oktobrī, plkst. 11.00.

***Pasākums sāksies ar sarunu par ES sniegtajām iespējām un atbalsta instrumentiem, uzsverot vietējās pašvaldības pieredzes piemērus, kas veicinājuši lauku attīstību Sēlijas reģionā. Diskusijā būs iespēja iesaistīties ikvienam dalībniekam, daloties savā pieredzē, veiksmes stāstos un izaicinājumos, īstenojot vai piedaloties ES līdzfinansētos projektos. Savukārt pasākuma otrajā daļā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties konkursā „Cik zinošs esmu ES atbalsta instrumentu izmantošanā?”

***Pasākumu vadīs Agita Hauka, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja, „Copa Cogeca” un „Copa Geopa” eksperte, labas gribas vēstniece „Eiropas attīstības gadam 2015”, Latvijas kultūras vēstniece, un Ineta Timšāne, zemnieku saimniecības „Laimes” īpašniece, Daugavpils lauksaimnieku apvienības aktīviste, 3. Eiropas Jauno zemnieku kongresa dalībniece un vairāku projektu īstenotāja.

***Pasākums norisinās Eiropas Komisijas kampaņā „Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne”, lai informētu par Eiropas Savienības sniegto atbalstu projektiem un aktivitātēm reģionos, par pieejamo finansējumu mazajām un vidējām saimniecībām, par jauniešu attīstības un izglītības iespējām un citām atbalsta programmām. Pasākums ir bez maksas.

***Pieteikšanās pasākumam ŠEIT.

***Pasākuma laikā tiks fotografēts/filmēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

***Būsim atbildīgi un aicinām neapmeklēt pasākumu, ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijis ārpus Latvijas, esat bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku vai tā kontaktpersonām.

 

***Biedrība „Latvijas Zemnieku federācija” ir izveidota 1990. gadā (reģistrēta 1993. gadā) un šobrīd pārstāv vairāk nekā 7000 ražojošus dažādu nozaru lauksaimniekus visā Latvijā. Latvijas Zemnieku federācijā aktīvi darbojas 9 reģionālās lauksaimnieku apvienības (biedrības), 5 nacionālās lauksaimniecības nozaru organizācijas, 1 lauku pašvaldība, 153 individuālie biedri un 3 reģionālās lauksaimnieku kopas.

 

Papildu informācijai:

Aiga Kuzma,

Biedrības „Latvijas Zemnieku federācija” biroja vadītāja

Tālr.: 26536985

e-pasts: info@lzf.lv

 

 

Skip to content