Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstē notiks jauniešu festivāls. Iesim?

30.septembrī Ilūkstes Raiņa vidusskolas telpās adresē Stadiona iela 1, projekta ietvaros notiks pasākums “Jauniešu festivāls”. Septembra pēdējās dienas pēcpusdienā jaunieši satiksies, lai neformālā gaisotnē gan diskutētu par aktuālajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem, gan  kaitīgiem ieradumiem un netikumiem, gan arī kopīgi atpūstos fizisko aktivitāšu un dažādu uzdevumu laikā. Pasākuma laikā notiks tikšanās ar veselības speciālistiem, saliedēšanās aktivitātes,  drāmas terapijas sesija ar mērķi caur izvēlēto tēmu apspēlēt un attīstīt dažādas būtiskas lietas, orientēšanās spēle “Apoga medības” ar sporta elementiem, kas sevī paslēps dažādus uzdevumus un komandas gara stiprināšanu. Komandu orientēšanās spēlei var pieteikt rakstot uz piedzivojumu.garaza@gmail.com.

 

Īsumā par orientēšanās spēli “APOGA MEDĪBAS”:

 

Komandas sastāvs: 2 – 4 cilvēki

Medību ilgums: 1 – 1,5 h

 

 

Nepieciešamais inventārs:

  • uz komandu viens uzlādēts telefons (būs nepieciešams lejuplādēt aplikāciju Actionbound)
  • vēlams vismaz viens lukturīts
  • saģērbties atbilstoši laika apstākļiem (orientēšanās notiks Ilūkstes pilsētas teritorijā)
  • rakstāmais (pildspalva)

 

Spēles uzdevums ir doties izveidotajā trasē, kur nepieciešams meklēt paslēptās apoga pēdas un atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem. Rezultāti tiks apkopoti un pēc tam arī labākās komandas tiks pie balvām.

Rezultātiem tiks ņemts vērā, pareizās atbildes un uzdevumu izpildes laiks.

 

Aicinām sekot līdzi informācijai Ilūkstes pilsētas administrācijas mājaslapā ilukste.lv vai Facebook lapā “ILŪKSTE”. Tuvākajā laikā tiks aktualizēta informācija par pasākuma “Jauniešu festivāls” norisi un nepieciešamajiem sagatavošanās darbiem.

 

Rezervē datumu! Būs interesanti un vērtīgi! Tiekamies!

Ilūkstes pilsētas administrācija

 

 

 

 

ESF projekta  „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novada Ilūkstes apkārtnē”  (Nr.9.2.4.2/16/I/058)

Projekta mērķis: Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem visiem Ilūkstes novada iedzīvotājiem, jo īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot novada mēroga pasākumus.

Īstenošanas laiks: 03.07.2017.-01.06.2023.

Kopējās projekta izmaksas: 156 064,00 EUR (ESF – 85%,Valsts budžeta finansējums  – 15 %)

 

Skip to content