Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes novada Sporta skolas futbolistēm godam aizvadīta vasaras spēļu sezona

Sporta skolas meitenēm- futbolistēm vasara spēļu sezona noslēgusies, bet jauniešu futbola komandām  daudzas atbildīgas spēles vēl priekšā. Mūsu lielajiem puišiem, U-13, U-14 un U-18 vecuma grupās, turpinās spēles Latvijas čempionātā līdz pat novembrim. Astoņpadsmitgadniekiem pēdējā spēle Ilūkstes stadionā būs 25.oktobrī.

18. septembrī ar spēli turnīrā Iecavā noslēdzās vasaras sezona meitenēm, par “FK Iecava kausu 2021” cīnījās U-12 vecuma meiteņu komanda. Labvēlīgi laika apstākļi, burvīgā pilsēta un lieliski organizētais turnīrs deva mūsu meitenēm papildus enerģiju un iedvesmu, lai aizvadītu vasaras sezonu. Sešas komandas, piecas spēles, 4.vieta.

Laiks bija saspringts, jo katru nedēļu bija sacensības vienai vai otrai, vai trešajai grupai. Arī šogad meitenes startēja U-10 (2011.g), U-12 (2009.g.) un U-14 (2007.g.) komandu sastāvā. Spēles notika daudzviet Latvijā, jo meitenes spēlēja gan Kārsavā, Maltā, Olainē, Iecavā, Ķekavā, gan tālajā Liepājā.

Latvijas meiteņu U-14 Attīstības grupas čempionātā augusta pēdējā dienā, pēdējā spēlē noskaidrojās, ka Ilūkstes NSS komanda ir 5.vietā 10 komandu konkurencē. Meitenes ar vēl lielāku apņemšanos cer nākošgad pacelties augstākā vietā, uzskata, ka kaut arī vasara paskrēja vēja spārniem, futbols taču neapstājas.  Bet ar U-12 komandas meitenēm lepojamies īpaši, jo izcīnīta godalgotā 3. vieta Latvijas meiteņu čempionātā U-12 Attīstības grupā 6.komandu konkurencē.

Trīs sabraukumu garumā Iecavā, Maltā un Olainē sezonu aizvadījušas pašas jaunākās Latvijas meiteņu čempionāta dalībnieces. U-10 vecuma meitenes, sacenšoties bez rezultātu uzskaites kopvērtējuma tabulā, parādījušas savu patiku pret šo sporta veidu. Paldies viņām!

11. un 12.septembrī Liepājā turnīrā “Lučiņina kausa izcīņa 2021” piedalījās U14 vecuma grupas meitenes. Futbolam ideālos laika apstākļos meitenes varēja parādīt visas savas futbola prasmes, komandām sacenšoties katrai ar katru viena apļa turnīrā, nepaliekot pēdējā vietā.

Bet no 6. līdz 8.augustam Liepājā  Ilūkstes NSS puišu divas komandas jau tradicionāli piedalījās prestižajā starptautiskajā “DOBRECOVA CUP -2021”. Attiecīgi 2011.gada un 2009.gada dzimušie kā vienmēr parādīja labu futbola spēli, bet cīnīties pret Latvijas lielpilsētu komandu futbolistiem par godalgotām vietām bija grūti. Tomēr iegūtā pieredze ir liels pluss turpmākajai karjerai katram no puišiem – futbolistiem.

 

Ilūkstes NSS direktora vietniece izglītības jomā D.Jemeļjanova

Skip to content