Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes pilsētas centrālās bibliotēka no 1.septembra atsāk strādāt ierastajā režīmā

Ilūkstes pilsētas centrālās bibliotēka no 1.septembra, pēc abonementa remonta,  atsāk strādāt ierastajā režīmā. Ilūkstes pilsētas centrālās bibliotēka no 1.septembra, pēc abonementa remonta,  atsāk strādāt ierastajā režīmā. Lielu PALDIES mēs  gribam pateikt meistaram Uldim Hihalovskim par rūpīgi un kvalitatīvi veikto darbu un  arī mūsu  palīgiem, skolēniem, kas augusta mēnesī  strādāja  Ilūkstes pilsētas administrācijā un palīdzēja mums pārnest  plauktus un grāmatas atpakaļ uz abonementa telpu.  Paldies mēs sakām Justīnei Jemeļjanovai, Jānim RimšamMarkam Orss-Orlovskim,  Timuram Tolokam , Edmundam Truskovskim un Kristiānam Karpenko. Nedēļas laikā viss 13 tūkstošus lielais grāmatu fonds bija atpakaļ savā vietā.

Lielu PALDIES mēs  gribam pateikt mūsu kolēģiem bibliotekāriem, kas palīdzēja pārvietot grāmatas atpakaļ savās ierastajās vietās.

 

Aicinām lasītājus nākt uz bibliotēku un lasīt , kā arī apskatīt izremontētās telpas. Bibliotēka ir iegādājusies arī jaunas, interesantas un aizraujošas grāmatas. Gaidām  lasītājus bibliotēkā ! Uz tikšanos !!

Skip to content