Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni – starptautiskā sacerējuma konkursa uzvarētāji

14.septembrī Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni Julija Barišņikova (6.c), Vtālijs Radzevičs (6.c) un Milāna Zarina (8.c) devās uz svinīgo ceremoniju, kurā tika apbalvoti starptautiskā Andreja Jefremova sacerējumu (eseju) konkursa uzvarētāji un laureāti. Tā organizatori: Nākotnes Atbalsta fonds (Rietumu bankas fonds), Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija (LAPRYAL), Baltijas Starptautiskā Akadēmija (BSA), laikraksti „Šodien” un „Šodien Nedēļa”, žurnāls „Mīlu!” un portāls bb.lv.

Pasākums notika Rīgas multimediju centrā „Digital Art House”. Pēc sirsnīgas sagaidīšanas un reģistrācijas mēs apskatījām Jeļenas Belousas fotoizstādi “Dzīves ritējums” un Ilonas Abiļevas darbu izstādi „Ζεύς”.

Digital Art House dēvē par “telpu, kurā atdzīvojas māksla”. Par to pārliecinājāmies, noskatoties digitālo filmu “Pītera Brēgeļa Vecākā fantastiskā pasaule” par Nīderlandes mākslinieka P.B.Vecākā biogrāfiju un daiļradi. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj skatītājam iedziļināties glezniecībā. Dolby Surround skaņas un attēli, kurus projicēja uz visām telpas sienām, radīja sajūtu, ka esi nokļuvis gleznā. Mums ļoti tas patika!

Pēc filmas noskatīšanās notika svinīga  balvu pasniegšanas ceremonija. Katram dalībniekam bija jāatbild uz jautājumiem par sava radošā darba niansēm.

Skolēni saņēma ne tikai diplomus un piemiņas medaļas, bet arī dāvanas, kā arī no Nākotnes Atbalsta fonda mākslinieku gleznu reprodukciju albumus un no LAPRJAL daiļliteratūras grāmatas. Visi bija gandarīti par brīnišķīgajām dāvanām un interesanti pavadīto  laiku.

Paldies vecākiem par sadarbību un atsaucību!

Krievu valodas skolotāja Tamāra Riekstiņa

Skip to content