Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

IRV robotiķi sekmīgi noslēdz CARGO CONNECT sezonu

28.maijā Ilūkstes Raiņa vidusskolas robotikas pulciņa dalībnieki devās uz CARGO CONNECT sacensībām, kuras norisinājās Salaspils 1.vidusskolā.

2. un 3.klašu skolēni prezentēja darbus, kuru šī gada tēma bija “Kravas pārvadājumi”. Bērni rūpīgi izpētīja pieejamos interneta avotus, skolā tikās ar Augšdaugavas novada Būvvaldes speciālistu Reini Līci. Pēc informācijas apkopošanas bērni ģenerēja idejas un pēc tam veidoja savu projektu. Mazie loģisti atveda mājās FIRST LEGO LEAGUE pateicības, medaļas un ieguva jaunu pieredzi.

Pamatskolas komanda “BlackCom” piedalījās visās četrās disciplīnās: pamatvērtības, robotu dizains, robotu spēle un projekts. Žūrija atzina, ka “komanda “BlackCom” ir ļoti vienota, pārliecināta un atbildīga. Komandas locekļi sadarbojas savā starpā. Priekšzīmīgi vērtējama ir komandas neatkarība ar atbilstošu trenera vadību. Projekts atraktīvs un iztēles bagāts, skaidri un labi organizēts. Tekošs stāstījums, visi komandā iesaistīti, veikta novada izpēte. Robotu dizainā labs darbs robota konstrukcijā, projektēšana sistemātiska, labi izskaidrota un dokumentēta projektēšanas gaita”.

Žūrijas augstais novērtējums iedvesmo gan skolēnus, gan skolotājus jaunajai sezonai!

 

Airita Šuksto, Ingrīda Siņuka un Sandra Davne

Skip to content