Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

05.05 – Jauniešu saliedējošs pasākums

 

Jauniešu organizācija Piedzīvojumu Garāža aicina Ilūkstes un tās  apkārtnes jauniešus uz aktīvo jauniešu motivējošo saliedēšanās pasākumu.

Lai saliedētu un motivētu Ilūkstes un tās apkārtnes jauniešus, Biedrība Piedzīvojumu Garāža sadarbībā ar Augšdaugavas novada Ilūkstes pilsētas administrāciju organizē saliedējošas un motivējošas aktivitātes 5. maijā, aicinot ikvienu  Augšdaugavas novada Ilūkstes un tās apkārtnes jauniešus kopīgi piedalīties un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku.

 

 

Biedrība Piedzīvojumu Garāžā izsludinātajā projektu konkursā ESF projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novada Ilūkstes apkārtnē” Nr.9.2.4.2/16/I/058 ietvaros” saņēma finansējumu projektam “veselības veicināšanas pasākums “Jauniešu festivāls””

Projekta mērķis ir atkarību izraisošo vielu lietošanas mazināšana sabiedrībā un jauniešu vidū un to motivēšana fiziski aktīvam dzīvesveidam.

Jau pavisam drīz, Piedzīvojumu Garāža sadarbībā ar  Augšdaugavas novada pašvaldības Ilūkstes pilsētas administrāciju, 05. maijā laika posmā no  plkst. 13.00 līdz 19.00 Ilūkstes kvartālā, uz aktivitātēm un saliedējošu dienu tiek aicināti iesaistīties jaunieši no Ilūkstes  un tās apkārtnes. Galvenās aktivitātes tiks balstītas uz jauniešu saliedēšanu, motivēšanu un lietderīgu aktīvu kopā pavadītu laiku.

 

Mūsu mērķis ir veidot motivējošu un sadarbībspējīgu vidi jauniešiem. Motivācija ir vēlme darboties. Tas ir būtisks elements jauniešu mērķu noteikšanā un sasniegšanā. Es uzskatu, ka motivācija ir viena no cilvēka uzvedības virzītājspēkiem. Tās trūkums var izraisīt garīgas slimības, piemēram, depresiju vai mentālās veselības problēmas, kas ir visai aktuāla tēma jauniešu vidū.  Jauniešiem motivācija ir svarīga, lai veidotu veselīgus ieradumus un attīstītu jaunas idejas.  Tās noslēpums ir veicināt iekšējo motivāciju – atbalstīt un palīdzēt pašdisciplīnas attīstībā. Projekta aktivitāšu galvenais mērķis ir paaugstināt dalībnieku motivāciju aktīvi iesaistīties savas dzīves veidošanā, pārliecības un domāšanas attīstīšanā, mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā. Tāpēc baudām silto laiku un ikviens Ilūkstes un tās apkārtnes jaunietis tiek gaidīts 05.05. uz aktīvo kopā būšanu” aicina Biedrības Piedzīvojumu Garāža projektu vadītāja Baiba Zalcmane.

 

Projekta rezultātā vēlamies mazināt atkarību izraisošo vielu lietošanu sabiedrībā, tā sekmējot lietderīgu brīvā laika pavadīšanu savstarpēji sadarbojoties un mijiedarbojoties.

Projekta rezultātā vēlamies attīstīt mobilo darbu ar jaunatni Ilūkstē un tās apkārtnes  novada pagastos, tostarp, tādējādi, sekmējot iniciatīvas līmeni, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un iekļaušanos sabiedrībā.

Projekts īstenots Eiropas Savienības fonda projekta  „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novada Ilūkstes apkārtnē” Nr.9.2.4.2/16/I/058 ietvaros.

 

 

Informāciju sagatavoja

Baiba Zalcmane

Biedrības Piedzīvojumu Garāža

 Projektu vadītāja

+371 27511378

Skip to content