Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Koncertlekcija “Es mīlu tevi, Latvija!” Ilūkstes Raiņa vidusskolā

Par godu mūsu valsts Neatkarības atjaunošanas gadadienai, ko svinam 4.maijā kā savas valsts otro dzimšanas dienu, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros Ilūkstes Raiņa vidusskolas 10.-12.klašu skolēniem bija iespēja virtuāli baudīt SIA “Framest Music” koncertlekciju “Es mīlu Tevi, Latvija!”

 

Tā ir ļoti interesanta pieredze. Skolēni atzina, ka sajutās kā spēles “Es mīlu Tevi, Latvija” dalībnieki. Videokoncertlekcijas laikā tika uzsvērts, ar ko var lepoties katrs Latvijas novads – dabas un vēstures objekti, īpašas tradīcijas, izcilas personības, kas no tiem nākušas. Tā bija iespēja vēlreiz pārliecināties, cik katrs novads ir skaists un neatkārtojams. Koncertlekcijā varēja piedalīties viktorīnā, kuras jautājumi saistīti ar Latvijas kultūras mantojumu.

 

 

 

Skolēniem koncertlekcija patika. Lūk, dažas no atziņām pēc koncertlekcijas noskatīšanās:

“Manuprāt, šāda veida koncertlekcijas gan vairo cilvēkos patriotismu, mīlestību pret savu valsti, gan dod lielisku iespēju uzzināt par savu dzimto zemi kaut ko interesantu un jaunu.”

 

“Visvairāk man patika jautājumi par konkrētu Latvijas novadu, kā arī cilvēkiem, kuri no tiem ir nākuši. Bija interesanti klausīties koncertlekcijas vadītāja dziesmu izpildījumu.”

 

“Pasākums bija interesants, tas lika iejusties kā īstiem spēlētājiem, varēja atsaukt atmiņā daudz informācijas par Latviju. Vēlme dziedāt dziesmām līdzi modās pati no sevis, jo visas dziesmas bija zināmas.”

 

11.a klases skolnieces Signe Rītiņa un  Dana Viviāna Cirse

Skip to content