Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Subates bērnudārza audzēkņi priecājas par košām pārmaiņām telpās

***Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” Subates filiāles kolektīvs no sirds priecājas par jaunu, skaistu un košu remontu bērnudārza gaitenī, kas tika veikts šī gada aprīlī.

***Lielu pateicību vēlamies izteikt Ilūkstes novada pašvaldībai par piešķirto atbalstu remonta īstenošanai. Atsevišķs paldies un pateicība Ilūkstes PII „Zvaniņš” vadītājai Ingai Zviedrānei par īpaša dizaina radīšanu, krāsu izvēli un skiču izveidi, izdomu un uzdrīkstēšanos. Uz sienām stilizēti ir atainoti četri gadalaiki – pavasaris, vasara, rudens un ziema, kas papildināti ar izteiksmīgiem zīmējumiem, ko gleznoja iestādes logopēde Inese Sarbaja. Liels paldies viņai par skaistiem un radošiem zīmējumiem uz sienām, kuri iepriecina gan bērnus, gan pieaugušos! Paldies arī Ilūkstes PII „Zvaniņš” saimniecības daļas vadītājai Dainai Purvinskai par palīdzību materiālu sagādāšanā. Vislielākais paldies Romānam Kartašovam par kvalitatīvu darbu, kārtīgi un rūpīgi veiktu remontu, drosmi krāsu toņu atrašanā un radošumu grīdas klājuma ielikšanā. Kopumā, ienākot telpā, rodas priecīgs un saulains noskaņojums. Tika izremontētas sienas un uz grīdas uzklāts atkārtoti izmantots linolejs. Pateicamies arī mūsu enerģiskajai saimniecības vadītājai Aijai Rūrānei par iniciatīvu, par darbu organizēšanu un koordinēšanu.

***Bērnudārza audzēkņi ļoti priecīgi uztver pārmaiņas. Viņi ar prieku vēro skaistos zīmējumus, tos apspriež savā starpā un bieži lūdz personālam zīmējumu fonā fotografēties.

***Lielisks darbs, kas padarīts! Sirsnīgs paldies visiem, kuri iesaistījās un piedalījās remontdarbos un atbalstīja visa procesa garumā!

 

Pirmsskolas skolotāja Natālija Kolosova

Skip to content