Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Krāsainā nedēļa Ilūkstes PII “Zvaniņš”

Ilūkstes PII “Zvaniņš” laikā no 13. līdz 17. februārim  pēc Iestādes padomes ierosinājuma, bija veltīta krāsām. Skolotājas papildināja bērnu zināšanas par krāsām, krāsu jaukšanu, toņiem un krāsu nozīmi. Šī nedēļa visiem bija ļoti raiba, jo katra diena bija veltīta kādai krāsai.

 

Pirmdiena – baltā krāsa. Bērni aplicēja, grieza figūras, meklēja bērnudārzā un tās apkārtnē esošās baltās lietas.

 

Otrdiena – sarkanās krāsas diena, jo šajā dienā bija 14.februāris, un tiem, kuri to atzīmē, arī Valentīndiena. Bērni izgatavoja sirsniņas, gatavoja apsveikuma kartiņas un mācījās draudzēties. Ļoti koša un mīļa izdevās šī diena.

 

Trešdiena – zaļās krāsas diena. Tā kā zaļā ir dabas krāsa, tad runa gāja par dabu un tās saudzēšanu. Bērni ar interesi zīmēja, krāsoja, veidoja dažādus radošos darbus, izmēģināja dažādas darbu veidošanas tehnikas.

 

Ceturtdiena – zilās krāsas diena. Bērni kopā ar skolotājām veidoja dažādas aplikācijas- jūras mošķīšus, mākonīšus un daudz ko citu.

 

Piektdienā – dzeltenās krāsas diena. Dzeltenā ir saules krāsa, tāpēc uzmanība bija pievērsta gaismai, saulei, pozitīvajām emocijām, ko tās izraisa.

 

 

Šī nedēļa izdevās patiesi raiba un krāsaina, ne tikai mazajiem, bet arī lielajiem, jo arī iestādes kolektīvs atbalstīja krāsainās nedēļas norisi, katrai dienai piešķirot atbilstošo krāsu savā apģērbā. Visus priecēja bērnu daudzveidīgie radošie darbi. Paldies vecākiem, kas atbalstīja un palīdzēja sagatavot katrai dienai atbilstošu tērpu.

 

Paldies pedagogiem par izdomu un liela krāsainā prieka sagādāšanu bērniem!

Pirmsskolas mūzikas skolotāja O.Lapa.

Skip to content