Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Krāsainā nedēļa Ilūkstes PII “Zvaniņš”

***Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādē „Zvaniņš” nedēļa no 15. līdz 19. februārim pēc iestādes padomes ierosinājuma bija veltīta krāsām. Lai bērni papildinātu  zināšanas par krāsām, krāsu jaukšanu, toņiem un krāsu nozīmi, katrai dienai bija piešķirta sava krāsa.

***Pirmdiena – sarkanās un rozā krāsas diena, jo iepriekšējā dienā bija 14. februāris un tiem, kuri to atzīmē, arī Valentīndiena. Bērni izgatavoja sirsniņas, krāsu Mošķīšus un mācījās draudzēties. Ļoti mīļa, koša un sirsnīga izdevās šī diena. Otrdiena bija zili zilā diena, debesu un jūras krāsā. Bērni ar interesi zīmēja, krāsoja, veidoja dažādus radošos darbus, izmēģināja dažādas darbu veidošanas tehnikas. Trešdiena – zaļi zaļās krāsas diena. Tā kā zaļā ir dabas krāsa, tad runa gāja par dabu un tās saudzēšanu. Ceturtdiena – dzelteni oranžā diena. Dzeltenā ir saules krāsa, tāpēc uzmanība bija pievērsta gaismai, saulei, pozitīvajām emocijām, ko tās izraisa. Piektdienā-rūtaini svītrainā dienā katrā grupā dziedāja krāsainas dziesmas, skaitīja dzejoļus, gāja rotaļās, minēja krāsainas mīklas. Nedēļa izdevās patiesi raiba un krāsaina. Visus priecēja  daudzveidīgie radošie darbi, tēma bērniem bija saistoša un aizraujoša. Vecāki ar prieku atbalstīja un palīdzēja sagatavot katrai dienai atbilstošu tērpu.

Paldies pedagogiem par izdomu un liela krāsainā prieka sagādāšanu  bērniem! Paldies vecākiem par apģērba, atribūtu sarūpēšanu un atbalstu!

Vadītājas vietniece izglītības jomā V.Vanagele

Skip to content