Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

LSK Dienvidlatgales komitejas labdarības akcija “Mēs esam, lai palīdzētu un atbalstītu”

Tuvojoties pavasara siltajiem saules stariem Latvijas Sarkanā Krusta Dienvidlatgales komitejā notika labdarības akcija “Mēs esam, lai palīdzētu un atbalstītu”. Labdarības akcijas mērķis: apciemot un sniegt atbalstu vientuļiem senioriem, smagi slimām personām, bērniem ar invaliditāti un bērniem bāreņiem Daugavpilī, Augšdaugavas un Krāslavas novadā.

Mums apkārt ir cilvēki, kas jūtas vientuļi, pamesti, bet ikdienas steigā mēs to nemanām, paejam garām, nepievēršam uzmanību… Vientulība ir iespējama gan vienatnē, gan esot starp cilvēkiem. Vientulību palīdz kliedēt piepildīta dzīve. Kopā darbošanās un kopā būšana palīdz satuvināties ar cilvēkiem. Dažreiz pat īsa saruna var cilvēkam daudz ko nozīmēt un nejusties vientuļam.

Akcijas laikā LSK brīvprātīgie Augšdaugavas novadā apciemoja vientuļos seniorus. Katrs seniors bija pārsteigts, bet priecīgs par negaidīto apciemojumu. Karsta tēja, sirsnīgas sarunas, kuru laikā atcerējās bērnību, jaunību, savas dzīves spožākos mirkļus, albumi, senas lietiņas un priekšmeti, kas saistās ar notikumiem, atmiņām – tas viss tika sajusts šajās tikšanās reizēs. Jauki un sirsnīgi pavadīts laiks.

LSK Dienvidlatgales komitejas biroja administratore Ērika Naglinska

Skip to content