Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Mācību gada noslēguma pasākums „Būsim kā saulespuķes!”

Mācību gada pēdējā dienā Ilūkstes Raiņa vidusskolā (Stadiona 1) notika svinīgs atskaites pasākums “Būsim kā saulespuķes!”, kurā tika sumināti skolēni, kam šajā mācību gadā bija augsti sasniegumi mācībās un aktīva piedalīšanās ārpusstundu darbā. Skolas bibliotekāre Veronika Orss – Orlovska pasniedza Atzinības rakstus čaklākajiem lasītājiem. Sākumskolas skolēniem prieku sagādāja dāvanas no Augšdaugavas novada pašvaldības par aktīvu piedalīšanos dažādos novada konkursos.

 

Savukārt Gada balvu nominācijā “Gada kolēģis 2022” ieguva skolotāja Sandra Davne par nesavtīgu, godprātīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un darba kolēģiem.

 

Pasākumu kuplināja 3. – 4. klašu deju kolektīvs “Ance” (skolotāja M.Rimoviča), 2.a klases dziedātāji un 4.a klases skatuves runas meistari.

 

Visvairāk pārsteigti bija 4.klašu skolēni, kad ceļā uz 5.klasi saņēma 3.klašu apsveikumu.

 

Šajā pasākumā īpašā godā tika celta 9.c klase, kuriem mācību gada noslēguma pasākums bija arī Pēdējā zvana svētki. 9.c klases skolēni dzirdēja daudz sirsnīgu novēlējumu, īpaši no 8.c klases skolasbiedriem. Arī paši devītie pateicās skolotājiem par gūtajām zināšanām, visiem skolas darbiniekiem – par rūpēm un atbalstu, kas radīja patīkamu saviļņojumu klātesošajiem.

 

Pasākuma beigās visi tika aicināti izaudzēt garāko, lielāko saulespuķi un mācīties no šiem ziediem vienmēr tiekties pretī labajam, pretī gaismai, jo saulespuķes vienmēr  tiecas pretī saulei.

 

 

Paldies visiem par ieguldīto darbu mācību gada laikā! Lai saulaina, silta un priecīga vasara!

Ilga Kaniņa

 

Skip to content