Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Marita Mazuļčika – līderības programmas Future Heroes dalībniece

Ilūkstes Raiņa vidusskolas 9.a klases skolniece Marita Mazuļčika veiksmīgi piedalās Valsts izglītības satura centra (VISC) īstenotajā līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmā Future Heroes, kas ar British Council pārstāvniecības Latvijā un SEB bankas atbalstu notiek jau otro gadu. Sešu mēnešu garumā 50 jaunietes no visas Latvijas piedalās 8 prasmju darbnīcās, kur dažādu jomu līderu vadībā apgūst teorētiskas zināšanas, praktiski darbojas un pilnveido sevi, kā arī rod iedvesmu jaunām idejām. Programmas laikā jaunietes strādā komandās – pieredzējušu mentoru vadībā īstenojot sociālos un uzņēmējdarbības projektus.

Future Heroes projekta mērķis ir iemācīt meitenēm vadīt un veidot savus projektus, attīstīt līderības prasmes. Projekta darbnīcas notiek katru otro svētdienu zoom platformā. Darbnīcas ir vadījuši pārstāvji  no SEB bankas un   RBS. Darbnīcās māca par dažādiem ar projekta veidošanu saistītiem etapiem, jau ir notikušas darbnīcas par Finanšu līdzpratību un līdzekļu vākšanu; uzņēmējdarbību un projektu vadību; līderību un problēmu risināšanu; projektu prezentēšanu.

Marita ir priecīga par to, ko iemācījusies, darbojoties līderības programmā: “Tā kā projektā ir jārunā angļu valodā, tā ir ļoti laba iespēja pilnveidot un attīstīt savas angļu valodas prasmes. Mēs esam sadalītas komandās, līdz ar to varam  labāk iemācīties strādāt komandā. Ir interesanti pašai veidot savu projektu un dalīties pieredzē, paust savas idejas un  censties īstenot tās. Es ieteiktu  savām vienaudzēm, kas vēlas apgūt projektu veidošanas un līderības prasmes, iesaistīties projektā Future Heroes. Mana komanda veido kustību Branch Out. Mēs vēlamies motivēt cilvēkus vairāk doties ārā pastaigās un būt aktīviem. Katru nedēļu mēs uzdodam saviem sekotājiem interesantus ar

staigāšanu saistītu izaicinājumus, kuros ir iespēja laimēt balvas. Arī jūs varat pievienoties mūsu kustībai sociālajos tīklos! Instagram- @branch_out, Facebook- Branch Out.”

 

 

Andželika Pabērza

Skip to content