Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

PAR ATKRITUMU IZMEŠANU UN ŠĶIROŠANU SMILŠU IELĀ 1, ILŪKSTĒ

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI!

PAR ATKRITUMU IZMEŠANU UN ŠĶIROŠANU SMILŠU IELĀ 1, ILŪKSTĒ

 

Lūdzam iedzīvotājus būt godprātīgiem un nemest šķiroto atkritumu konteineros maisus ar nešķirotiem atkritumiem, tāpat arī neatstāt tos blakus konteineriem!

 

Pie šķiroto atkritumu konteineriem neatstāt lietotu sadzīves tehniku, gumijas riepas, mēbeles, būvgružus, lielgabarīta atkritumus, u.c. To nodošanai ir paredzētas citas savākšanas vietas. Dažādu veidu atkritumiem ir paredzēti citi – kopējo atkritumu konteineri – vai speciāli marķēti maisi (katrs individuālās mājas iedzīvotājs, slēdzot līgumu par atkritumu apsaimniekošanu, var izvēlēties atkritumu savākšanas veidu pēc savām vajadzībām un iespējām).

 

Jāvērš uzmanība, ka šķiroto atkritumu konteineros ievietojot tur nederīgus atkritumus tiek sabojāts viss konteinera saturs. Šādā gadījumā par to tiek piemērota maksa kā par nešķirotiem sadzīves atkritumiem, kas nozīmē, ka par to maksā visi iedzīvotāji.

 

Darām zināmu, ka atkritumu šķirošanas vietā – Smilšu ielā 1, Ilūkstē – notiek VIDEONOVĒROŠANA!

 

Informācija un kameru ieraksti  ir apkopoti un var tikt iesniegti kārtību sargājošām iestādēm lemšanai par soda piemērošanu. Pārkāpēji var tikt saukti pie atbildības.

Aicinām iedzīvotājus izmest atkritumus tam atbilstošās vietās, kā arī būt vērīgiem, ja redz kādu pārkāpēju!

Cenšoties ietaupīt, būsim godīgi pret sevi un citiem pilsētas iedzīvotājiem un saudzēsim apkārtējo vidi!

 

 

 

Cerot uz sapratni un veiksmīgu sadarbību

Ilūkstes pilsētas administrācija

 

Skip to content