Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Pērn Ilūkstes novadā dzēsti 20 ugunsgrēki

2020.gadā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona brigādes ugunsdzēsēji glābēji dzēsa 20 ugunsgrēkus Ilūkstes novadā, tai skaitā četrus kūlas ugunsgrēkus.  Uz glābšanas darbiem ugunsdzēsēji glābēji steidzās 19 reizes, savukārt pieci izsaukumi bija maldīgi. Ilūkstes novadā VUGD nav dzēsis nevienu meža ugunsgrēku.

 

 

2020.gadā ugunsgrēkos Ilūkstes novadā neviens cilvēks nav gājis bojā, kā arī nav cietis vai izglābts. 2019.gadā ugunsgrēkos bija cietuši trīs cilvēki.

Katru dienu ugunsdzēsēji glābēji steidzas uz izsaukumiem, lai dzēstu ugunsgrēkus un glābtu cilvēkus. Arī katrs no mums var glābt savu  un tuvu cilvēku dzīvības – uzstādot dzīvojamās telpās dūmu detektoru, kas ar skaļu skaņas signālu brīdinās par izveidojušos sadūmojumu. Nodrošināt savu privātmāju ar ugunsdzēsības aparātu, lai gadījumā, ja ugunsnelaime tomēr ir izcēlusies, mēģināt apslāpēt liesmas. Ievērot ugunsdrošības noteikumu prasības un gadījumā, ja pamanāt ugunsgrēku vai kādu citu notikumu, kad ir apdraudēta kāda cilvēka dzīvība vai veselība – zvaniet uz tālruņa numuru 112.

 

 

Plašākai informācijai:

Irita Slavinska

VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Latgales reģionā

Tel. 25729605, irita.slavinska@vugd.gov.lv

Skip to content