Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Piedalāmies ERASMUS+ projektā Lietuvā!

No 12.septembra līdz 20.septembrim Ilūkstes Raiņa vidusskolas 12.klašu skolēniem bija iespēja piedalīties Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras rīkotajā Erasmus+ projektā Lietuvā. Projekta  pamattēma – “Emocionālā labjūtība, iekļaušanās un empātijas veicināšana, mentālā veselība”.

 

Nedēļas garumā 6 skolas jaunieši – Dana Viviāna, Evelīna, Adrians, Stīvens, Ēriks Toms un Mārtiņš – diskutēja par emociju dažādību, savu emociju un jūtu kontrolēšanu, stereotipiem, emocijām sabiedrībā un citām jauniešu vidū aktuālām tēmām. Pēdējā  projekta dienā jaunieši devās uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu, lai iepazītu šīs pilsētas vēsturi un kultūru.

 

Vidusskolēni ieguva jaunu pieredzi un kompetenci darbā ar jauniešiem, radoši un lietderīgi pavadīja brīvo laiku, uzlaboja savas angļu valodas prasmes, iepazinās ar jauniešiem no Lietuvas, Polijas, Turcijas, Rumānijas un Spānijas, kā arī iepazina šo valstu kultūru.

 

Jaunieši ir ļoti pateicīgi un priecīgi par iespēju piedalīties šajā projektā un MILZĪGU PALDIES saka Višķu pagasta jauniešu biedrības valdes priekšsēdētājam Jānim Briškam un skolas direktorei Veltai Šternai!

 

 

Dana Viviāna Cirse,

projekta dalībniece

Skip to content