Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Piektais Sēlijas tūrisma tirgus

Piektais Sēlijas tūrisma tirgus notiks 11. maijā Ērberģē

 

 

Šogad Sēlijas Tūrisma sezona tiks atklāta Ērberģes muižā, kur 11. maijā notiks jau piektais Sēlijas Tūrisma tirgus. Līdztekus tirgum un tūrisma pakalpojumu sniedzēju reklāmām, notiks autofotoorientēšanās sacensības, Sēlijas kopienu sarunu studija un vakara zaļumballe.

 

 

Pirmo reizi Sēlijas tūrisma tirgus sāksies ar autofotoorientēšanās sacensībām, kurās dalībnieki varēs iepazīt Sēlijas rietumus. Sekojot kartei, braucējiem piecu stundu laikā būs jāatrod objekti un jāuzņem fotogrāfijas Ērberģes, Zalves un Neretas apkārtnē. Sacensību rezultāti tiks paziņoti tirgus laikā.

 

No pulksten 15.00 Ērberģes muižas parkā norisināsies Sēlijas Tūrisma tirgus, kurā savas preces un pakalpojumus piedāvās dalībnieki no visas Sēlijas vēsturiskās zemes. Estrādē apmeklētājus priecēs pašdarbības kolektīvu priekšnesumi, muzicēs kapela “Karikste”, bet pasākumu vadīs Ērberģes muižas gidu grupa.

Kā ierasts, tiešraidē no tirgus norises vietas tiks pārraidīta nevalstisko organizāciju un kopienu sarunu studija, ko vadīs kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”. Tāpat būs iespējams iepazīt Ērberģes muižas vēsturi gida pavadībā un mieloties no muižas zupas katla. Bet tirgus šogad noslēgsies ar zaļumballi.

 

Dienu pirms tirgus, 10. maijā no pulksten 10.00 tiešraidē tiks pārraidīta Sēlijas Tūrisma konference, ko varēs vērot “Sēlijas salu” Facebook un YouTube kontā. Konferencē būs iespēja uzzināt gan Sēlijas pašvaldību aktualitātes tūrisma jomā, gan dzirdēt tūrisma uzņēmēju pieredzes stāstus.

 

Tirgum pieteikties aicināti mājražotāji, zemnieki, amatnieki, pārtikas ražotāji, kā arī tūrisma pakalpojumu sniedzēji un kopienas, kas vēlas reklamēt savu objektu vai kopienu tūrisma galamērķi. Tirgotāju reģistrācija elektroniski saitē ej.uz/selijastirgus5 vai pa tālruni 26156535.

 

 

PROGRAMMA:

 

Sēlijas tūrisma konference 2024

10.maijā no 10.00 līdz 14.00 tiešsaistē

 

Detalizēta programma tiks izziņota, tuvojoties konferencei! Konference tiks straumēta “Sēlijas salu” Facebook un YouTube kontā.

 

V SĒLIJAS TŪRISMA TIRGUS

11. maijā Ērberģes muižas parkā no 10.00 līdz 24.00

 

10.00–15.00                Autofotoorientēšanās pa Sēlijas rietumiem

15.00–19.00                V Sēlijas Tūrisma tirgus

15.00–19.00                Sēlijas pašdarbības kolektīvu priekšnesumi

16.00–18.00                Nevalstisko organizāciju un kopienu sarunu studija

16.00 un 18.00            Ekskursijas ar gidu Ērberģes muižā

19.00-20.00                  Tautas mūzikas kapela “Karikste”

20.00-24.00                 Zaļumballe (balles mūziķi tiks izziņot, tuvojoties tirgum)

 

 

Piekto Sēlijas tūrisma tirgu rīko kopienu sadarbības tīkls “Sēlijas salas”, Mazzalves saieta nams, Mazzalves tūrisma informācijas punkts un Neretas apvienības pārvalde sadarbībā ar Sēlijas kopienām. Tirgus norisi finansiāli atbalsta Aizkraukles novada pašvaldība un Latvijas Republikas Kultūras Ministrija ar Zemgales NVO centra iniciatīvas atbalstu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

          Jānis Dzimtais
kopienu sadarbības tīkla “Sēlijas salas”
sabiedrisko attiecību un tūrisma speciālists
info@selija.com

Skip to content