Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Saule, skolēnu smaidi un atkalsatikšanās piepilda Ilūkstes brīvdabas estrādi

***Saulainajā un siltajā 1. septembra rītā skolēnu čalas, smaidi un krāsaini  puķu pušķi piepildīja Ilūkstes brīvdabas estrādi. Šeit pulcējās Ilūkstes Raiņa vidusskola, lai satiktos un svinētu 1. septembri – Zinību dienu. Skolēnus priecēja jautrā mūzika un atkalsatikšanās. Pēc valsts himnas nodziedāšanas klātesošos – skolēnus, viņu vecākus, vecvecākus un skolotājus – uzrunāja un sveica Ilūkstes Raiņa vidusskolas direktore Velta Šterna: „Tik ļoti nejauks un lietains bija šis agrais rīts, bet redziet, kā daba pati priecājas par 1. septembri. Pagāja vien pāris stundas, un tagad spīd saule un ir tik jauka, skaista diena! Tā par godu visiem jums – mūsu pirmklasniekiem, mūsu lielajiem, topošajiem absolventiem, visiem skolēniem, visiem vecākiem un visiem, kas ar skolu ir saistīti. Mums gadu desmitiem bija pierasts, ka skola ir pašsaprotama lieta – no rīta ceļš uz skolu, mācības, starpbrīži, vakarā atgriešanās mājās. Pagājušais gads parādīja, ka skola var būt pavisam citāda – ar dzīvošanos mājās, tiešsaistes stundām, ar ļoti lielu patstāvīgu darbošanos, kas prasīja ilgas stundas un liela apjoma darbu, strādājot pie datora. Tas, ar ko saskārāmies pagājušā gadā, nebija viegli. Tā bija jauna pieredze gan skolēniem, gan skolotājiem, gan arī vecākiem.  Ikkatrs šajā neparastajā laikā, procesā skolojās. Es šodien vēlos novēlēt jums, – lai mēs varam dzīvot un mācīties klātienē. No rīta nākt un satikties, mācīties, draudzēties un vakarā atgriezties mājās. Novēlu skolēniem, skolotājiem, vecākiem saticību, izturību ļoti, ļoti labu un stipru veselību! Novēlu visiem sargāt sevi, sargāt savu ģimeni, rūpēties par to, lai visi būtu veseli, un visi mēs varētu nākt uz skolu!”

***Lieli gaviļnieki šodien ir 1. klase, skolēni, kuriem atskanēja pirmais zvans Mazajiem pirmklasniekiem skolas direktore novēlēja: „Labus draugus, labus skolotājus, gudras galvas, čaklas rokas un siltas sirdis!” Arī 12. klase no skolas direktores saņēma novēlējumu: „Izturību,  gribasspēku, daudz veiksmes un izdošanos!”

***Pirmklasnieki un 12. klases skolēni vienojās kopējā priekšnesumā, gan skaitot dzejoļus, gan dziedot, gan dejojot. Pasākumā noslēgumā Ilūkstes brīvdabas estrādē Raiņa vidusskolas klases pulcējās uz kopīgu fotografēšanos kopā ar skolotājiem un vecākiem.

 

Ilūkstes pilsētas administrācijas

sabiedrisko attiecību speciāliste

Aija Piļka

Skip to content