Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Svētki māmiņām Ilūkstes bērnudārzā

Visdrošākā vieta pasaulē šajā
Ir māmiņas siltajā azotē.
Būt viņai blakus un just viņas smaržu
Ir lielākā laime pasaulē.

/Lauma Ozoliņa, Rūtas, Elzas un Valtera mamma/

9. maija pēcpusdienā Ilūkstes PII „Zvaniņš” bērni, skolotājas un arī pārējie bērnudārza darbinieki aicināja māmiņas uz „Svētku koncertu Ziedu pļavā”. Kā ierasts, šos svētkus vadīja sagatavošanas grupu audzēkņi. Šogad tie bija „Zaķēnu” un „Rūķīšu” grupu bērni un viņu skolotājas.

Ziedu pļavā notika pavasara atnākšanas ballīte! Mazie kukainīši („Zaķēnu” grupas bērni) un Spārīte (skolotāja Vita Kraukle) dejoja jautro kukaiņu deju. Ieklausoties mūzikas skaņās, ballīti apciemoja Zirneklītis (skolotāja Dace Krievāne). Zirneklītis atgādināja saviem draugiem par mīļākajiem un saulainākajiem pavasara svētkiem – Māmiņu dienu! Un tad katras grupiņas bērni sveica mammas ar dziesmām, dejām un dzejoļiem. Protams, vēlēja, lai māmiņām būtu vairāk brīvā laika, katru dienu apsolīja dāvāt bučas un apskāvienus, apsolīja palutināt māmiņas ar gardām sviestmaizēm un aromātisku kafiju, cienāt ar veselīgu medu un vēl daudz ko citu! Liels paldies visām grupu skolotājām, kuras bija īpaši pacentušās, pieskaņojot bērnu tērpus priekšnesuma tēmai.

Ziedu ballītes noslēgumā svētku apsveikumu māmiņām teica vadītājas vietniece izglītības jomā Vita Vanagele. Pateicības vārdus un ziedus dāvāja Raminai Ozoliņai, Sindijai Zaicai, Laumai Ozoliņai, Allai Valpēterei, Dacei Čamānei, Mairitai Laizānei, Elīnai Zemlickai, Jolantai Vanagai un Aļnai Romanovai. Šīs mammas bija īpaši atsaucīgas, aktīvi darbojās un veiksmīgi sadarbojās ar izglītības iestādi 2023./2024. mācību gadā.

Bet katros svētkos ir kulminācijas mirklis! Arī Ziedu pļava tāds bija! Visi bērni sanāca kopā un nodziedāja māmiņām dziesmu „Vienīgā”! Pēc ciemošanās Ziedu pļavā, māmiņas apciemoja bērnus grupiņās, kur gaidīja bērnu pašizgatavotās dāvanas un svētku cienasts!

Bet mēs, skolotājas, novēlam, lai Jums, mīļās māmiņas, sirsnīgie un jaukie mirkļi kopā ar ģimeni ir katru dienu!

Ilūkstes PII “Zvaniņš” pirmsskolas skolotāja D.Krievāne

Skip to content