Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Vāram, cepam, rotājam

Vāram, cepam, rotājam

 

Latvijas Sarkanā Krusta Augšdaugavas komiteja sadarbībā ar Augšdaugavas novada invalīdu biedrību „Ildra” un Ilūkstes apvidus pensionāru biedrības padomi rīkoja radošās darbnīcas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un invaliditāti. Rudenī, pašā lapkritī, uz kazana tika pagatavots sautējums no dārzā savāktiem dārzeņiem un meža gaļas. Dalībnieki ar lielu interesi iesaistījās uzticēto darbu veikšanā: mazgāja, mizoja, grieza, sautēja…  Beigās visi kopā baudīja gardo virumu. Nodarbības dalībnieki atzina, ka pašu pagatavots ēdiens sanāca ļoti garšīgs.

 

Gatavojoties Valsts svētkiem, mēs cepām kēksiņus un atbilstoši svētkiem ar krēmu tos izrotājām. Darbs visus aizrāva un deva pozitīvas emocijas gan mīklu gatavojot, gan rotājot, gan ar karstu tēju degustējot sagatavotos gardumus.

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem uz piparkūku cepšanas un rotāšanas darbnīcu ieradās arī   Višķu sociālās aprūpes centra apmeklētāji un Ukrainas civiliedzīvotāji, kas par savu dzīvesvietu izvēlējās Latviju. Visi kopā piparkūku mīklu mīcījām, veltnējām, spiedām dažādas figūriņas, cepām, gatavojām krēmu un rotājām izceptos cepumus. Darbs bija radošs, katrs krāsoja dažādas piparkūku figūriņas. Visi aktīvi iesaistījās piparkūku greznošanā un rotāšanā.

 

Paldies par sadarbību un atsaucību Augšdaugavas novada invalīdu biedrības „Ildra”  vadītājam Valdim Miltiņam, Ilūkstes apvidus pensionāru biedrības padomei un Višķu sociālās aprūpes centra apmeklētājiem.

 

 

LSK Augšdaugavas komitejas izpilddirektore Ērika Naglinska

Skip to content