Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Dvietē tapa krāšņi ziedu pušķi skolai

***31. augustā Dvietes dzirnavās pulcējās ziedu cienītāji, kuri Olgas Glaudānes vadībā veidoja skaistas ziedu kompozīcijas un pušķus 1. septembrim.

***Ieejai Dvietes dzirnavās bija īpašs dreskods – katram apmeklētājam apģērbā vai aksesuāros bija jābūt kādam ziedu motīvam. Daudzi apmeklētāji bija ļoti radoši atsaukušies uz šo aicinājumu. Patiess prieks bija par tiem, kuri nav aizmirsuši priecāties un baudīt mazās, brīnumainās lietas ikdienā, kas atraisa cilvēkos radošumu un veicina laimes hormonus. Dvietes skolēni deklamēja dzejoļus par ziediem, dalījās ar neparastākajām ziedu pasakām un priecēja ikvienu ar saksofona un sintezatora instrumentu burvīgajām skaņām. Rezultāts bija apbrīnas vērts – brīnišķīgi ziedu pušķi, lipīgi smiekli apmeklētāju vidū un košums visapkārt! Jāpiemin arī tējas dzeršanas rituāls un selekcionāra Paula Sukatnieka gardo vīnogu degustācija.

***Lai visiem veiksmīgs, radošs un jaunām zināšanām bagāts 1. septembris un jaunais mācību gads kopumā!  Ziedu smarža, lai apreibina mūs un acis žilbst no ziedu krāšņuma, elegances, greznuma un skaistuma!

 

Dvietes Kultūras nama vadītāja

Līga Kūliņa

Skip to content