Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Zinību dienas pasākums Ilūkstes PII “Zvaniņš”

Kad kļavu lapas sāk sārtoties un mūsu dzīvžoga krūmiņi zirnekļa tīmekļos auklē spožas rasas pērlītes, klāt ir septembris. Tas liecina par to, ka ir sācies jaunais mācību gads.

 

1.septembris mūsu iestādē ienāca ar tradicionālo ziedu paklāju, gladiolām, čalojošiem bērniem un prieku par satikšanos ar draugiem. Kāds būs jaunais mācību gads, lielā mērā atkarīgs no mums katra. Mēs esam tik dažādi – gan atvērti, gan sevī noslēgušies, taču sirds dziļumos visi pazīstam skumjas, šaubas un nedrošību, kad ir nepieciešams atbalsts un priecīgs saules stariņš. Šis atbalsts ir nepieciešams ikvienam, bet īpaši mūsu bērniem.   Svinīgā pasākuma laikā iestādes vadītāja I.Zviedrāne uzrunāja audzēkņus un darbiniekus,  sveicot svētkos . Pēc valsts himnas atskaņošanas, skolotājas dāvāja visiem pārsteigumu- lugas “Burvju stabulīte” iestudējumu. Skolotājas M.Geceviča, A.Seile, I.Sarbaja,  V.Kraukle I.Gaudzeja, H.Skrimble, L.Paluha iejutās lugas varoņu lomās un ar savu burvīgo priekšnesumu izraisīja pozitīvas emocijas skatītājos. Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni un sirsnīgo vēlējumu, uzsākot jauno mācību gadu, pagodināja arī Augšdaugavas novada pašvaldības domes deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks V.Aizbalts.

 

Lai drošības sajūta un liels atklājumu prieks pavada visus mūsu audzēkņus. Kopā izmēģināsim visu jauno un būsim gatavi dažādiem izaicinājumiem!

 

Vecākiem vēlam pacietību un izturību, sapratni un mīlestību, cieši sadarbojoties ar grupu skolotājām un palīgiem, radīt iespēju bērniem izbaudīt prieku par iegūtajām zinībām un saturīgi pavadīto laiku, darbiniekiem – degsmi un izdošanos!

 

 

Vadītājas vietniece izglītības jomā V.Vanagele.

Skip to content