Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

23. atklātā tehnoloģiju un dizaina olimpiāde „Latviešu tautas pasaka – Kaķīša dzirnaviņas”

2022. gada 5. aprīlī tiešsaistes ZOOM platformā notika atklātā tehnoloģiju un dizaina olimpiāde valstī. Olimpiādē varēja piedalīties pēc brīvprātības principa. Dalībniekam bija jābūt gatavam pielietot vismaz 3 materiālu tehnoloģijas olimpiādes darbā. Koka tehnoloģiju jomā sevi šogad pieteica Everita Lapeško no 8.c klases.

 

Uzdevums bija – pagatavot trīs dimensiju funkcionālā dizaina objektu (priekšmets, izstrādājums ar pielietojumu). Pirms darba uzsākšanas dalībniekiem ZOOM platformā tika demonstrēts dizaina elements, kas viņiem bija jāintegrē jau zināmajā olimpiādes tematikā. Noteikumi bija stingri, viss notika kameras priekšā, darba izpildes laiks – 320 min. Darbi tika vērtēti tiešsaistē ekspertu vadībā. Ekselences līmeni ieguvušie dalībnieku darbi bija no 51% līdz 100%. Everitas darbs, kas arī tika novērtēts šajā līmenī (88%), iekļuva finālā un varēja doties uz vērtēšanu klātienē – Rīgas Mākslas un mediju tehnikumu.

 

Skolniece par savu veikumu saņēma ekselences medaļu un ekselences medaļas apliecinājumu! Apsveicam un novēlam turpmākos radošos panākumus un jaunus sasniegumus!

 

Dizaina un tehnoloģiju skolotāja V. Linčika

Skip to content