Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Pirmklasnieki uzņemti Raiņa vidusskolas skolēnu saimē

***16. oktobrī Ilūkstes Raiņa vidusskolā notika 1. klašu uzņemšana skolēnu saimē. Zinību dienā viņi atnāca uz skolu nedroši un nobijušies. Pagājuši gandrīz 2 mēneši, kopš viņi sākuši mācīties mūsu skolā un gūt jaunas zināšanas un iemaņas. Tagad 1. klases skolēni ir kļuvuši drošāki, zinošāki un atraisītāki.

***2.a klases skolēni un skolotāja bija sagatavojuši dažādus pārsteigumus mazajiem draugiem. Vispirms pirmklasnieki noskatījās lugas fragmentu par skolu un  mācīšanos, kur piedalījās meitene, lelles un dažādi meža zvēri.  Pirmklasnieki saprata, ka mācīties vajag. Pēc tam visi kopā spēlēja spēli, kur tika pārbaudītas pirmklasnieku zināšanas. Skolēni minēja mīklas, lasīja, minēja atjautības uzdevumus, dziedāja un vingroja. Skolotāja un 2.a klases skolēni mazajiem draugiem iedeva dažus labus padomus. Beigās mazie  saņēma pirmklasnieka  sertifikātus un mazus kārumus.

***Tagad mūsu pirmklasnieki oficiāli ir iekļauti Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēnu pulkā, jo tika galā ar visiem pārbaudījumiem. Mūsu pirmklasnieki ir ļoti  čakli, zinātkāri un ņipri, paši labākie!

 

                                                           Ilūkstes Raiņa vidusskolas

2.a klases audzinātāja

Sandra Davne

 

Skip to content