Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Iespēja pieteikties tiešsaistes apmācībām “Darbīgās kopienas Latgalē – 2023”

Līdz 24. janvārim iespējams pieteikties tiešsaistes apmācībām pārmaiņu ieviešanai un kopienu attīstībai “Darbīgās kopienas Latgalē – 2023”, kuras īsteno Izglītības iniciatīvu centrs un British Council pārstāvniecība Latvijā. Apmācību kurss sāksies 25. janvārī, un tā mērķis ir stiprināt vietējās kopienas un veicināt kopienu aktīvistu izpratni par projektu kā rīku pārmaiņu ieviešanā un kopienas attīstības procesu stimulēšanā. 

 

Tiešsaistes apmācībās tiek aicināti piedalīties Latgales reģiona kopienu līderi, iedzīvotāju grupas, iestādes, organizācijas un NVO. Apmācības notiks 25.janvārī, 1. un 8. februārī no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00. Nodarbības vadīs British Council pārstāvniecības Latvijā kopienu attīstības konsultante Kristīne Ļeontjeva. Nodarbību laikā dalībnieki uzzinās galvenos priekšnosacījumus un veiks sagatavošanās soļus veiksmīgai kopienu iniciatīvu plānošanai un īstenošanai. Dalība šajās apmācībās dalībniekiem dos iespēju piedalīties kopienu iniciatīvu konkursā „Darbīgās kopienas Latgalē – 2023”, kurā viens kopienas iniciatīvas pieteikums var pretendēt uz finansējumu līdz EUR 2000,00. Plānots atbalstīt līdz 10 kopienu iniciatīvām.

Pieteikties apmācībām var līdz 24.janvārim, aizpildot pieteikuma formu šeit: https://ej.uz/darbīgāskopienas_2023 Pieslēgšanās saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta uz pieteikuma formā norādīto e-pasta adresi.  Dalība apmācībās ir bez maksas.

Vairāk informācijas par apmācībām un kopienu iniciatīvu konkursa nolikumu var lasīt šeit: https://iic.lv/darbigas-kopienas-latgale-2023/

 

Izglītības iniciatīvu centra iniciatīva “Darbīgās kopienas” tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā “People to People Cultural Engagement” programmas ietvaros. Programmas mērķis ir atbalstīt vietējo kopienu izglītības, kultūras, sociālās uzņēmējdarbības aktivitātes, kas veicina sabiedrības saliedētību. Programma tiek īstenota sadarbībā ar vietējām organizācijām. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē www.britishcouncil.lv. 

 

Papildu informācija:

Kristīne Liepiņa

Iniciatīvas  “Darbīgās kopienas” vadītāja

Tālr.: +371 29 164 099

E-pasts: iic.kristine@gmail.com

Skip to content