Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes jaunieši iesaistās šautuves labiekārtošanā

Ilūkstes Raiņa vidusskolas/BJC komandas “BlackCom” 2020.gada  First Lego League sezonas “City Shaper” godalgotais projekts “Šautuve” gūst atzinību  un tiek virzīts realizācijai.

Komandas BlacCom dalībnieki Andris Kriškijāns un Miķelis Vāsulis sadarbībā ar Ilūkstes Raiņa vidusskolas jaunsargiem Adrianu Vāsuli un Ēriku Tomu Vadzišu pilnveidoja projektu un prezentēja Aizsadzības Ministrijas ministra padomniekiem militārajos jautājumos ģenerālleitnantam Raimondam Graubem un Aivaram Tiesnesim.

Šī prezentācija ir loģisks turpinājums arī otram projektam “Esi pilsoniski atbildīgs”, kura pamatdoma ir ļoti aktuāla, proti,  ar pilsonisko līdzdalību mēs varam sapņus realizēt dzīvē. Šajā projektā paredzēts, pirmkārt, veco padomju laika šautuvi modernizēt un piemērot šaušanai ar pneimatiku, otrkārt,  uzbūvēt klinšu sienu. Tiek plānots, ka jaunizveidotā telpa būtu multifunkcionāla ne tikai Ilūkstes vienības jaunsargu un VAM audzēkņu, bet arī visa jaunsardzes centra 2.novada nodaļas dalībnieku vajadzībām.

 

 

Informātikas skolotāja Airita Šuksto

Skip to content