Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Izlaidums Ilūkstes PII “Zvaniņš”

 Vienlaicīgi priecājoties  par baltajām ievziedu kupenām, krāšņiem ķiršu un ābeļu ziediem, dzeltenām pienenēm un neatkārtojamo ceriņu ziedu smaržu visapkārt tuvojās skaistais izlaidumu laiks. Arī Ilūkstes PII izglītības iestāde “Zvaniņš” 27.maijā svinēja izlaiduma svētkus. Daudziem bērniem šis bija pirmais izlaidums, kam vienmēr īpaši gatavojas vecāki, gan arī paši bērni. Šajā gadā izlaidumu svinēja 32 bērni, kuri ir apguvuši visu nepieciešamo, lai jau rudenī veiksmīgi uzsāktu skolas gaitas. Bērniem šīs prasmes ielikušas pirmsskolas skolotājas Lolita Geceviča,Vita Kraukle  un Ilona Kūliņa, kā arī skolotāju palīgi Marita Karpenko un Zita Lazdovska. Bērnus un vecākus sveica iestādes vadītāja Inga Zviedrāne, kura pateicās vecākiem par sadarbību vairāku gadu garumā, par atbalstu un ieguldīto darbu bērnu priecīgākai ikdienai.

 Šī pirmā lielā svētku diena bērniem un viņu vecākiem bija jaukiem un skanīgiem pārsteigumiem piepildīta, bērni dziedāja dziesmas, skaitīja dzejoļus un pārsteidza ar savu gudrību. Lapsa (Inese Sarbaja) pārliecinājās, ka bērni prot skaitīt, lasīt, rēķināt un ir gatavi jau doties uz skolu. Lapsiņa katru bērnu iešūpoja šūpolēs tālākai dzīvei, tālākiem sapņiem- skolai, savukārt skolotāja nelielos aprakstos pastāstīja par bērnu sapņu profesiju, mīļākiem ēdieniem un daudz ko citu, kā arī piešķīra ļoti interesantus titulus – “Matemātikas guru”, “Grupas džentelmenis”, “Grupas māksliniece” u.c.

Vēlam nākamajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem izturību, pacietību un veiksmi skolā. Taču līdz tam – lai visiem jauka, piedzīvojumiem bagāta un neaizmirstama vasara!

 

 

Pirmsskolas skolotāja Ilona Kūliņa

 

 

Skip to content