Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni piedalās starptautiskā literāro darbu konkursā

***Katrs no mums ir spējīgs veikt labus darbus, lai apkārtējie sajustos iepriecinātāki, pārliecinātāki un laimīgāki, jo labais vairo labo. Savukārt katrs prieka devējs kļūst dvēseliski bagātāks, apgarotāks un arī laimīgāks. Kad mums apkārt ir pozitīvi noskaņoti cilvēki, raisās valodas un darbs veicas nesalīdzināmi labāk, bet pasaule piepildās ar prieku un labestību.

***Par saviem labajiem un maz pazīstamajiem veikumiem kolektīvajā esejā „Rīcība, ar kuru es lepojos” pavēstīja Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni: Julija Barišņikova (5.c.), Vitālijs Radzevičs (5.c) un Santa Lizaka (6.c.), kuru veikums tika aizsūtīts uz Starptautisko skolēnu literāro darbu konkursu krievu valodā. Tā organizatori: Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija (LAPRYAL), Nākotnes Atbalsta Fonds  (Rietumu bankas fonds), laikraksts „Šodien”, žurnāls „Mīlu”.

***Šogad konkursā tika iesniegts rekordliels darbu skaits – vairāk nekā 300. Savas esejas bija iesnieguši skolēni no Rīgas, Daugavpils, Jelgavas, Ventspils, Liepājas, Rēzeknes, Ilūkstes, Preiļiem, Jaunogres, Riebiņiem, Vaboles, kā arī no vairākām ārvalstu izglītības iestādēm.

***Rudens brīvdienās Rīgas multimediju centrā „Digital Art House’’ notika konkursa laureātu apbalvošanas ceremonija. Mūsu skolēni saņēma specbalvas. Savukārt  Vitālijs Radzevičs ieguva vēl 2. vietu konkursā „Beikerielas noslēpumi. 2020 gada vasara”, kura organizatore ir arī Latvijas Krievu valodas un literatūras pasniedzēju asociācija.

***Paldies skolēniem par ieguldīto darbu, bet  viņu vecākiem par sadarbību un atsaucību!

Ilūkstes Raiņa vidusskolas

krievu valodas un literatūras skolotāja

Tamāra Riekstiņa

Skip to content