Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

ATSKATS UZ FOTO ORIENTĒŠANĀS SPĒLES “ATKLĀJ ILŪKSTI NO JAUNA!” NORISI

Ilūkstes pilsētas svētku ietvaros, no 4. jūlija līdz 9. jūlijam, notika foto orientēšanās spēle “Atklāj Ilūksti no jauna!”, kuras laikā tās dalībniekiem bija jāatrod 20 foto fragmentos paslēpušies objekti, tie jānofotografē un jāatbild uz 5 papildjautājumiem.

 

Aktivitāte uz orientēšanās spēli bija negaidīti liela – piedalījās 25 komandas, kopā 72 dalībnieki. To starpā bija gan vietējie Ilūkstes un apkārtnes iedzīvotāji, gan pilsētas viesi.

 

Liels prieks un pārsteigums bija par dalībnieku precizitāti, radošo pieeju un interesanti nofotografētajām bildēm. Specbalva par ļoti skaistām, mākslinieciskām bildēm, mēroto tālo ceļu ar velosipēdiem un īpašu reklāmu orientēšanās spēlei tika piešķirta māsām – Ilzei Jagovkinai –  Drozdovskai un Marikai Jagovkinai.

 

Maksimālo punktu skaitu – 30 punktus – ieguva 17 komandas: “RE!”, “Meitenes no Daugavpils”, “Ozolēni”, “Maskačkas dvīņi”, “Foršie brāļi”, Formanicku ģimene, “Ar kājām pa Ilūksti”, “Sprīdītis un draugi”, “Nepazudušās”, “Palēcienā”, “Pēdējās”, “Vietējie”, “Lācēni”, “Pūciņa”, Sarmīte un Anna, “Sofi” un Kristīne Pāviška.

 

Uzvarētāju komandas saņēma pārsteiguma balvas no spēles atbalstītājiem.

 

Veicināšanas balvas par piedalīšanos spēlē saņēma – Kristīne Žuņa, Santa Bigāte, Jānis un Elga Drelingi, Dāvis un Dace Zemlicki, komandas “Lapiņi” un “Soli pa solim”.

 

Sakām lielu paldies orientēšanās spēles atbalstītājiem – Ilūkstes pilsētas administrācijai, “Skrīveru saldumiem”, “Dvietes īstajam lauku saldējumam”, “Zeltiņas šokolādei, kafejnīcai “Pasta Cafe”, “Sēļu vārdiem”, darbnīcai “UrtaWood”.

 

Paldies komandām par piedalīšanos spēlē! Jūs esat malači!

 

Brauciet ciemos un atklājiet Ilūksti! Uz tikšanos!

 

 

Foto – Ilūkstes pilsētas administrācija,

spēles dalībnieku iesūtītie foto

Rakstu sagatavoja –

Tūrisma attīstības un marketinga speciāliste Evita Kuļikovska

 

Skip to content