Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ar ERASMUS+ iepazīstam Poliju!

Šī gada oktobrī Ilūkstes Raiņa vidusskolas 12.klašu skolēniem tika dota iespēja piedalīties ERASMUS+ projektā Polijā, Murzasichle. Projekta tēma –  radoši jaunie uzņēmēji.

 

Nedēļas laikā 8 skolēni- Nellija, Anastasija, Mairis, Mārtiņš, Reinis, Ēriks Toms, Rainers un Līva- piedalījās Oksfordas stila debatēs, veidoja prezentācijas un stāstīja par to, ko nozīmē būt uzņēmējam Latvijā, kā arī kāpa kalnos, noejot 22 km distanci, pavadīja dienu Zakopane, apskatot pilsētu, tās kultūras un mākslas pieminekļus. Pēdējā dienā pirms lidojuma mājup jauniešiem bija iespēja pavadīt dienu Krakovā, lai apskatītu tirgus laukumu, Vāveles pili un tās alas.

 

Piedaloties ERASMUS+ projektā, jaunieši pārbaudīja un uzlaboja savas angļu valodas zināšanas, atrada draugus no Lietuvas, Polijas un Ungārijas, iepazina to kultūru un paražas, uzzināja, kā vadīt biznesu un kādas iemaņas tam ir vajadzīgas, kā arī attīstīja komunikācijas prasmes.

 

Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēni ir pateicīgi iespējai apceļot Eiropu, tāpēc liels paldies Jānim Briškam – ERASMUS+ projekta koordinatoram!

 

Projekta dalībnieki

Skip to content