Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Augšdaugavas novada Subates pasta nodaļa no 2021.gada 20.decembra sāk darbu jaunās un ērtākās telpā

Augšdaugavas novada Subates pasta nodaļa 2021.gada 20.decembrī sāks darbu jaunās un ērtākās telpās Tirgus laukumā 20. Subates pasta nodaļa kļuvusi modernāka un pieejamāka apmeklētājiem, jo jaunajās telpās nodrošināta pieejamība klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs, bet sakarā ar pārcelšanās darbiem tas būs mainīts 17. un 20.decembrī.

Subates pasta nodaļa jaunajās telpās Tirgus laukumā 20, kas atrodas pavisam netālu no līdzšinējās nodaļas atrašanās vietas Tirgus laukumā 13, ieguvusi jaunu veidolu –kļuvusi modernāka un komfortablāka. Klientiem nodaļā pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu. Jaunās telpas ir ērti pieejamas visiem klientiem – arī apmeklētājiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Sakarā ar pārcelšanās darbiem 17. un 20.decembrī būs mainīts Subates pasta nodaļas darbalaiks: 17.decembrī nodaļa strādās no plkst.8 līdz 10 vēl līdzšinējā adresē, bet jaunajās telpās 20.decembrī apmeklētājus gaidīs no plkst.9 līdz 13.

 

Darbalaiks Subates pasta nodaļai jaunajā adresē nemainīsies – pasta nodaļa strādās pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 12.

 

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

 

 

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

 

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Mob.: +371 26722585

E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts|facebook.com/latvijas.pasts|instagram.com/latvijas_pasts

 

Skip to content