Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes PII “Zvaniņš” tika īstenota interešu izglītības programma “Es – uzņēmējs!”

Ilūkstes PII ‘’Zvaniņš’’ pirmajā pusgadā tika īstenots interešu izglītības programmas ‘’Es – uzņēmējs!’’ pulciņš, kurā aktīvi darbojās ‘’Zaķēnu’’ grupas audzēkņi un viņu skolotāja Vita Kraukle.

 

Nodarbību laikā bērni ieguva priekšstatu par to, kā atšķirt cilvēku vēlmes un vajadzības, iepazinās ar naudas funkcijām, naudas veidiem un formām. Ieguva priekšstatu par ģimenes budžeta plānošanu.

 

Programmas saturs un mācību process izveidots tā, lai nodarbības būtu radošas un aizraujošas. Spēlējot galda spēles bērni mācījās atšķirt vēlmes no vajadzībām. Iepērkoties ‘’Veikalā’’ mācījās izvēlēties pirmās nepieciešamības preces un iekļauties savā budžetā. Bērniem īpaši patika tēma ‘’Nauda’’. Ar lielu interesi viņi pētīja seno naudu un citu valstu naudas zīmes. Tad radoši piegāja pie savu individuālo naudas zīmju un monētu izveidošanas. Bērni iepazinās ar naudas pelnīšanas iespējām un naudas krāšanas nepieciešamību.

 

Nodarbību noslēgumā audzēkņi saņēma Atzinības rakstus par ieguldīto darbu savu zināšanu un prasmju attīstīšanā interešu izglītības programmā ‘’Es-uzņēmējs!’’

 

Pirmsskolas skolotāja V.Kraukle

Skip to content