Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolotāji uzsāk darbu mācību platformā skolo.lv

Līdz ar attālināto mācību ienākšanu skolas ikdienā, ir radusies nepieciešamība sistemātiski atjaunot un papildināt skolotāju digitālās prasmes un apgūt jaunas piedāvātās mācību platformas. Vēl jo lielāks prieks, ka šādās apmācībās var piedalīties savā skolā. Ilūkstes Raiņa vidusskolas informātikas skolotāja un Augšdaugavas novada Tehnoloģiju mācību jomas vadītāja Airita Šuksto rudens brīvdienu nedēļā pedagogus iepazīstināja ar jauno mācību platformu skolo.lv . Šī mācīšanās platforma ir piemērota skolotāja un skolēna ikdienas darbam skolā, mācību plānošanai un vadīšanai – kā klātienē, tā attālināti vai arī kombinēti.

Pirmajā nodarbībā Airita iepazīstināja ar platformas darbības principiem, pašreizējām un vēl plānotajām iespējām. Skolotāji pievienoja audzēkņus savam kursam un veidoja testus pārbaudes darbiem. Skolo.lv ir pieejami arī jau gatavi un pielāgojami Skola2030 veidoti e-kursu paraugi. Darbības iespējas ir ļoti plašas, un šāda tipa apmācības  noteikti būs vēl nepieciešamas.

Skolotāja Ingrīda Siņuka atzinīgi novērtēja praktisko darbošanos: “Protams, darbojoties radās jautājumi, uzreiz viss negāja gludi, bet skolotāja Airita prata paskaidrot un iedvesmot.” Arī skolotāja Veslava Linčika ir gandarīta par iegūtajām zināšanām: “Šajā seminārā mums bija iespēja pašiem izmēģināt, kā mācīšanās platformā skolo.lv izveidot pārbaudes darbu, izmantojot aktivitāti Tests.”

 

Paldies skolotājai Airitai par piedāvāto iespēju padziļināt zināšanas!

 

Vizuālās mākslas skolotāja Lonija Pupiņa

Skip to content