Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Interaktīvas sarunas par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem

No 9. septembra – 4. novembrim Latvijas reģionos, Eiropas Savienības (ES) informācijas punktos un Europe Direct centrā Jelgavā, notiks pasākumu cikls, veltīts Konferencei par Eiropas nākotni un digitālajiem izaicinājumiem.

5. oktobrī Ilūkstes novada bibliotēkā notika pasākums “Interaktīva sarunas par Eiropas nākotni”. Sarunās par aktuālajiem ES jautājumiem piedalījās  Roberts Fedosejevs, Ēriks Lukševics un Zane Pommere no Ārlietu ministrijas Pastāvīgo pārstāvju komitejas.

Pasākumu vadīja  žurnālists un TV3 moderators Arnis Krauze.

Pasākuma pirmajā  daļā  bija sarunas par aktuāliem ES jautājumiem par drošības, nodarbinātības, veselības, vides un klimata izmaiņu tēmām. Tika  uzklausīti  iedzīvotāju viedokļi un idejas un atbildēts uz iedzīvotāju jautājumiem.

 

Pasākuma otrajā daļā interesenti piedalījās  digitālo prasmju mācībās, kuras vadīja  Anita Priede, Latvijas Drošāka interneta centra lektore. Mācībās iedzīvotāji ieguva informāciju par digitālo tehnoloģiju iespējām ikdienā, dezinformācijas un viltus ziņu atpazīšanu, izvairīšanos no dažāda veida krāpniecības.

Skip to content