Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Mācos krāt un tērēt gudri!

Novembra sākumā 2.a klases skolēni tika pieteikti tiešsaistes stundām par naudas prasmju apguvi sākumskolā. Nauda ir svarīga ikdienas sastāvdaļa, tāpēc tikpat svarīgi prast ar to apieties gudri un pārdomāti. Daudzi domā, ka naudu tērēt ir viegli, pelnīt – grūti, bet plānot – sarežģīti.

Atsūtītie materiāli  bērniem nostiprināja zināšanas par naudas vēsturi un naudas prasmēm. Skolēni ar interesi un aizrautību darbojās radoši un apguva piedāvātās  tēmas, mācījās kā gudri iepirkties, kā sakrāt saviem sapņiem, zīmēja, veidoja krustvārdu mīklas un sacerēja dzejoļus, kā rezultātā tapa radošais darbs ” Padomu avīze”.

Izveidoto sienas avīzi un video materiālu 2.a klases skolēni prezentēja Swedbank Finanšu institūta izsludinātajā konkursā “Mācos krāt un tērēt gudri”! Tā mērķis bija aktualizēt naudas prasmju apguvi sākumskolā, radoši darbojoties komandā un iedvesmot savus vienaudžus.

Pēc iesūtītā darba no Swedbank Finanšu institūta tika saņemta vēstule ar pateicības vārdiem:

“Visupirms jau liels paldies, ka ar savu klasi piedalījāties Swedbank Finanšu institūta izsludinātajā konkursā “Mācos krāt un tērēt gudri”! Bijām ļoti priecīgi skolēnus gan redzēt, gan dzirdēt!  Jūsu kopīgi veidotā “Padomu avīze” iznāca krāšņa, pamatīga, daudzpusīga (gan zīmējumi, gan dzejolīši un pat krustvārdu mīkla, super!) Ietvertas vairākas vērtīgas atziņas, kas pavisam noteikti uzrunās arī citus jauniešus. Ļoti sasmaidījāmies par dzejolīti, kur saldumus atdos Mauglim”

2.a klases skolēni bija pateicīgi par iespēju piedalīties konkursā, jo kā balvu katrs skolēns saņēma izzinošas grāmatas!

2.a klases audzinātāja Mairita Rimoviča

Skip to content