Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Mātes diena Ilūkstes PII “Zvaniņš”

Maijā, kad sazaļo lauks,

Ārā, kad bērziņi plaukst,

Māmiņu samīļot steidzu,

Izjusti svētkos to sveicu.

/J.Rapša/

 

 

Ziedošais pavasaris sākas ar skaistiem un gaidītiem svētkiem – Mātes dienu. 12.maija pēcpusdienā Ilūkstes pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” bērni priecēja savas māmiņas, sniedzot sirsnīgu koncertu. Visu bērnudārza grupu audzēkņi – gan mazie, gan vidējie un lielie – dziedāja, dejoja, skaitīja dzejoļus un iejutās dažādos tēlos, centīgi un sirsnīgi izpildot savus priekšnesumus. Bērnus iedrošināja, rūpējās, lai priekšnesumi izdotos krāšņi un  lieliski, grupu skolotājas. Koncertu vadīja sagatavošanas grupas “Bitīte” audzēkņi, kurus atbalstīja skolotājas L.Sverževska un H.Skrimble. Koncerta noslēgumā skanēja sirsnīga kopdziesma visu bērnudārza audzēkņu izpildījumā. Lai sagatavotu interesantus un atraktīvus priekšnesumus, lielu darbu ieguldīja mūzikas skolotāja O.Lapa.

Koncerta laikā varēja vērot bērnu izaugsmi – mazo bērnu kautrīgumu un lielāko bērnu spējas, patstāvību, atraktivitāti un drosmi demonstrēt priekšnesumus. Pēc koncerta katrā grupiņā māmiņas sagaidīja pārsteigums – bērnu pašdarinātas dāvanas.

Kas gan var būt labāks par smaidu māmiņas sejā un prieku māmiņas acīs! Paldies visam iestādes kolektīvam, kas dalījās ar idejām un atbalstīja pasākumu, lai tas izdotos tik jauks un krāsains!

 

Pirmsskolas skolotāja L.Sverževska,
vadītājas vietniece izglītības jomā V.Vanagele.

Skip to content