Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

PII „Zvaniņš” atzīmē Olimpisko dienu

***22. aprīlī visā Latvijā, arī pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš” teritorijā, norisinājās tradicionālā „Olimpiskā diena”. Bērni kopā ar skolotājām un visiem iestādes darbiniekiem pulcējās bērnudārza stadionā, kur pēc sasveicināšanās „Esi sveiks!” un vadītājas uzrunas sākās vingrošana. Visi sportiski un draudzīgi izpildīja vingrojumu kompleksu, ko šoreiz palīdzēja demonstrēt skolotājas A. Seile, H. Skrimble, V. Kraukle, O. Lapa un iestādes vadītāja I. Zviedrāne. Bērnus pārsteidza arī „Mikipele”, kuras lomā iejutās „Zvaniņa” strādnieks J. Kantāns.

***Pēc kopīgas vingrošanas visi devās apkārt bērnudārzam, lai ar lielu entuziasmu un azartu pieveiktu dažādas šķēršļu joslas, ko iepriekš sagatavoja iestādes skolotājas. Bērniem bija jānotur līdzsvars, jāizlec apkārt konusiem, jāizlien caur tuneli, jānotur līdzsvars un jāizdara daudz kas cits. Katram bija iespēja parādīt savu veiklību un atjautību, savukārt stadionā jebkurš varēja izkustēties dažādos mūzikas ritmos. Olimpisko aktivitāšu noslēgumā bērniem par aktīvu piedalīšanos tika pasniegti diplomi un krāsainas uzlīmes.

***Olimpiskās dienas pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju PII „Zvaniņš”, tas bērnus saliedē, māca darboties kopā un atgādina, cik svarīgas ir fiziskas aktivitātes.

 

Ilūkstes PII „Zvaniņš” mūzikas skolotāja

Ona Lapa

Skip to content