Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Zinību dienas pasākums Ilūkstes PII „Zvaniņš”

Septembra sākums vienmēr saistās ar vasaras beigām, daba pamazām ietinas mierā pēc bagātīgas ziedēšanas, skolas gaiteņos atgriežas bērni no brīvlaika, piepildīdami tos ar čalām un vieglu satraukumu. Rodas sajūta, ka bērnu rokās esošajos dāliju, gladiolu un asteru pušķos ir pamanījušies iesēsties siltie saules stari, lai kaut uz mirkli spītētu pretī dabas likumiem, lai kaut uz mirkli aizkavētu mainīgā un tik mānīgā rudens sākumu. Visas dabā notiekošās likumsakarīgās norises liecina par to,  ka ir sācies  jaunais mācību gads.

 

1.septembra rītā iestādē bija jūtams rosīgums, jo bērni, vecāku pavadīti, steidzās uz grupiņām, lai satiktos ar draugiem, iepazītos ar jauniem. Iestādes grupu bērni ar skolotājām un palīgiem pulcējās  āra laukumā. Ar prieku, draudzīgām ovācijām vēroja Pepijas Garzeķes piedzīvojumus ceļā uz bērnudārzu, skolotāju piedāvātajā teatrālajā uzvedumā. Pēc teātra noskatīšanās bērni devās veidot ziedu un dabas materiālu kompozīcijas un aktīvi izkustēties Ilūkstes BJC sarūpētajās piepūšamajās atrakcijās.

 

Paldies skolotājām Vitai Krauklei, Ilonai Kūliņai, Marutai Guoģei, Intai Gaudzejai, Helēnai Skrimblei, Inesei Sarbajai, Lolitai Millerei, Valentīnai Petrovskai par iejušanos lugas tēlu lomās! Paldies mūzikas skolotājai Onai Lapai par muzikālo skanējumu! Paldies skolotājai Lolitai Gecevičai par vizuālo noformējumu!

 

Pateicamies visiem vecākiem par atnestajiem ziediem un dabas materiāliem mūsu ieceres īstenošanai, vēlot sirdsmieru un gandarījumu par bērnu gaitām, bērniem – daudz jauku iespaidu un atklājumu, darbiniekiem – izturību, radošumu, degsmi un izdošanos, bet visiem kopā ieinteresētību, sapratni un labu sadarbību.

 

Ilūkstes PII „Zvaniņš” vadītājas vietniece izglītības jomā V.Vanagele

Skip to content