Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

AICINĀM PIETEIKTIES BEZMAKSAS NODARBĪBĀM

Īstenojot ESF projektu “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novada Ilūkstes apkārtnē” (Nr. 9.2.4.2/16/I/058), Augšdaugavas novada Ilūkstes pilsētas administrācija aicina pieteikties bezmaksas vingrošanas nodarbībām ar fizioterapeiti, jogai un vingrošanai ūdenī.

 

Projekta ietvaros vingrošana ar fizioterapeiti, joga un vingrošana ūdenī nodarbības tiks organizētas grupās.

 

Grupu skaits tiks nokomplektēts saskaņā ar saņemtajiem pieteikumiem.

 

Pieteikšanās obligāta līdz 31. martam, aizpildot pieteikumu ŠEIT (https://forms.gle/LievcYURZ53zHdsR6). Dalībnieki tiks reģistrēti rindas kārtībā. Ar dalībniekiem sazināsimies personīgi. Vingrošana ar fizioterapeiti un vingrošana ūdenī notiks Augšdaugavas novada Sporta skolas Sporta centrā (Stadiona ielā 1, Ilūkstē), joga Bērnu un Jauniešu centrā (Raiņa ielā 33A, Ilūkstē) vienreiz vai divreiz nedēļā informācija tiks publiskota pēc nodarbību grafiku saskaņošanas ar pasniedzējiem un būs pieejama Ilūkstes pilsētas administrācijas mājas lapā.

 

Projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Augšdaugavas novada Ilūkstes apkārtnē” mērķis: uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Augšdaugavas novada Ilūkstes apkārtnes iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.

 

Īstenošanas laiks: līdz 31.12.2023.
Kopējās projekta izmaksas: 156 064,00 EUR (ESF – 85%, Valsts budžeta finansējums – 15 %)

 

Augšdaugavas novada Ilūkstes pilsētas administrācijas
projektu koordinatore Elita Kaļiņina

 

 

Skip to content