Pāriet uz saturu Skip to main navigation Skip to footer

Svētki bērnu žūrijas 5+ ekspertiem

3.maijā Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēkā tika rīkots lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021” noslēguma pasākums pašiem mazākajiem lasītājiem, 5+ ekspertiem.

 

Šī bija svētku diena 57 mazajiem ekspertiem – PII “Zvaniņš” grupas “Lācēns” (skolotājas Ilona Kūliņa, Vita Kraukle), grupas “Bitītes” (skolotājas Larisa Sverževska, Helēna Skrimble), un grupas “Ābolīši” (skolotājas Aija ASeile, Helēna Skrimble) bērniem un skolotājām. Par labāko grāmatu šajā vecuma posmā tika atzīta Agneses Vanagas “Pagalma enciklopēdija jeb kas tad tas?”, otro vietu izcīnīja Jura Zvirgzdiņa “Kapteiņa zirdziņš” un trešajā vietā ierindojās Bena Beranta “Bubuļbailes”.

 

Kā jau svētkos ierasts bērni bija sagatavojuši dažādus priekšnesumus ar ko iepriecināt bibliotekāri un pasākuma vadītājus. Pasākumu vadīt bija ieradies britu īsspalvainais kaķis (Skaidrīte Azarstarpe), kas nu pavisam nebija apmierināts ar braucienu uz laukiem un ezītis (Zita Timšāne), kurš gan bija priecīgs ka ir saticis tik daudz lasošu bērnu. Pasākuma noslēgumā kaķis ar ezīti teica PALDIES bērniem un skolotājām par atsaucību, lasīšanas veicināšanu un projekta popularizēšanu.

 

PALDIES Pilskalnes pagasta bibliotēkas vadītājai un lieliskajai aktrisei Zitai Timšānei par sadarbību.

 

Ilūkstes pilsētas bērnu bibliotēkas vadītāja

Ingrīda Strode

Skip to content